eReport.sk
Wanda Adamík Hrycová, foto: profimedia

Na otca nezabudla: Wanda Adamík Hrycová ide v jeho šľapajách!

Desať mesiacov po smrti Andyho Hryca (†71) chce jeho dcéra Wanda Adamík Hrycová (44) obnoviť otcovu srdcovú záležitosť. Akú sú jej plány?

Wanda Adamík Hrycová je známou producentkou, ktorá naposledy priniesla na obrazovky seriál Slovania. Hral v ňom dokonca aj jej otec Andy. Teraz chce ísť v jeho šľapajách, pretože je známe, že herec sa venoval aj podnikateľskej činnosti.

Viac sa dozviete:

  1. Wanda Adamík Hrycová

V centre Bratislavy vlastnil podnik, ktorý interiér bol zariadený v štýle historickej električky. Drink in Andy Gallery vznikol v roku 1992 a nebo len obyčajným podnikom. Vynikal tým, že prvý štvrtok v mesiaci sa tam konali vernisáže slovenských výtvarníkov, ktorých diela mohli ľudia obdivovať celý mesiac.

Po smrti Andyho táto tradícia zapadla prachom, ale vďaka Wande znova ožije. Ako totiž priznala, chce sa do toho opäť pustiť. „Určite chcem zachovať koncept slovenských výtvarníkov, všetky detaily momentálne riešim,“ povedala Wanda. Andyho priaznivci si tak budú môcť zaspomínať na slávne časy keď bol herec ešte medzi nami.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Na otca nezabudla: Wanda Adamík Hrycová ide v jeho šľapajách!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti