eReport.sk
Wanda Adamík Hrycová počas natáčania sa neubránila slzám, foto: rtvs

Strach o zdravie: Wanda Adamík Hrycová skončila na infúziách. Ľudia od nej bočili!

Známa producentka sa vybrala po roku a pol na vytúženú dovolenku. Čakalu ju, ale trpké sklamanie. Osud sa s ňou nepríjemne zahral.

Hrycová si toto leto odškrtla ďalší cestovateľský cieľ. Vybrala sa do Cinque Terre. Je to oblasť na východnom pobreží Ligúria a patrí k najmalebnejším kútom Talianska: „Ani nepamätám odkedy som túžila vidieť to naživo. Ďalší bod z môjho cestovateľského bucket listu je dnešným dňom odškrtnutý,” pochválila sa. Dlho sa však zo svojho cieľa netešila.

Neskončila dobre

Chytila sa jej totiž agresívna alergia: „Môžem ja mať takú smolu? Po roku a pol konečne na dovolenke v teple a pri mori a ja schytám tú najhnusnejšiu alergiu na svete? Som komplet celá spuchnutá, horné dýchacie cesty úplne upchaté, nonstop mi tečie z nosa a keďže mi to steká na priedušky, mávam také záchvaty kašľa, že ľudia odo mňa bočia. A to všetko asi z olivovníkov. Zachraňujú ma antihistaminiká, ktoré, ale dávam v dvojnásobných dávkach oproti odporúčaniu, aby som to prežila. Sľubujem na všetko čo mi je drahé, že keď môjho muža na jar opäť chytí jeho tradičná megasilná alergia, už sa na neho nebudem pozerať ako na simulanta, ktorý sa len chce uliať z jarných záhradkárskych prác, ako som ho doteraz upodozrievala,” vyznala sa Hrycová. A alergiou si liekmi nevedela poradiť.

Nepríjemný koniec dovolenky. – Foto: instagram

Musela vyhľadať odbornú pomoc a skončila s infúziou v ruke. „Tak takýto záver môjho alergického dobrodružstva som naozaj nečakala. Ale kto mohol tušiť, že si ale teda po ceste do špitála, keď mi postupne puchli všetky dýchacie cesty, mi veru do smiechu nebolo. Doktori však zamakali, niečo mi pichli do zadku, niečo ďalšie mi práve steká do žily a chvalabohu úľava sa dostavila takmer okamžite. Darmo, nie som ja stavaná do prírody, krčmy mi svedčia viac, číha tam na mňa podstatne menej nebezpečenstva,” zažartovala si.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport