eReport.sk
Slovenské námestia opäť plnia nespokojní Slováci. Pointa je však už úplne iné ako na začiatku, lebo teraz im progresívci a liberáli vtláčajú do úst najmä boj za - podporu Ivana Korčoka na post prezidenta. Zdroj: FB / Igor Melicher

Na námestiach sa už nebije za právny štát, ale za Korčoka ako prezidenta, upozorňuje Igor Melicher


Nespokojní Slováci opäť plnia námestia. Nebolo ich tam toľko už pekne dávno, a to ani vtedy, keď im boli počas covidu obmedzované ich občianske slobody, ľudské práva či keď umierali pre zlé zvládnutie pandémie vládami Igora Matoviča či Eduarda Hegera, ba ani vtedy, keď prichádzali o živobytie preto, že nemohli prevádzkovať svoje obchody alebo firmy.

Fikcia, ktorú ľuďom vtláča opozícia

Áno, Slováci opäť vyšli do ulíc aby sa bili za… Za niečo, čo je vlastne iba fikcia nahovorená opozíciou. Že sa o nich vláda nestará, že je všade draho, že majú obmedzenú slobodu, že sa znížením trestov zvýši kriminalita, že sa k moci dostávajú znovu mafiáni a zlodeji, že treba zvoliť za prezidenta Korčoka, pretože Pellegrini je spriaznený s Ficom, že… Tých že je veľa, no všetky stoja na vratkých nohách. Vláda sa totiž o ľudí stará, pretože im chce pomôcť s navýšenými splátkami hypoték, stará sa o to, aby boli v obchodoch nielen lacnejšie potraviny, ale by tam bolo čo najviac tých slovenských.

V skutočnosti to nie sú ani PROTESY, ktoré sú PROTI niečomu, ale DEMONŠTRÁCIE, ktoré sú ZA niekoho.

Igor Melicher, štátny tajomník ministerstva obrany SR

Stará sa o to, aby dôchodcovia dostali viac peňazí, aby narástla minimálna mzda, aby ľudia neboli na sociálnych sieťach obmedzovaní a vypínaní za svoje názory, aby každý mohol slobodne vyjadriť svoj názor bez toho, aby bol označovaný z dezoláta, hoaxera či proruského agenta, aby tí, ktorí spáchali nejakú trestnú činnosť dostali aj spravodlivý trest a nie doslova drakonický či aby sme mali prezidenta, ktorému bude v prvom rade záležať na Slovákoch a nie na tom, aby sme boli enklávou iného štátu, ktorý si cez nás napĺňa svoje peňaženky a ciele, ktoré sú ovládnuť svet, pričom pri tom zničí aj nás.

V protestoch s teraz bije za – Korčoka

K protestom Slovákov sa v statuse vyjadril Igor Melicher, štátny tajomník ministerstva obrany, podľa ktorého ľudia veria, že na námestia chodia brániť právny štát, no v skutočnosti chodia na predvolebné mítingy progresívneho kandidáta na prezidenta Ivana Korčoka. „Opozičné protesty konečne zložili svoju masku. Vôbec v nich nejde o „pobúrenie“ z rušenia Úradu špeciálnej prokuratúry alebo posúvania trestného zákona bližšie k európskym štandardom, kdeže, sú to len zámienky, ktoré zabezpečujú kulisu na javisku pre oveľa väčšie predstavenie. V skutočnosti to nie sú ani PROTESY, ktoré sú PROTI niečomu, ale DEMONŠTRÁCIE, ktoré sú ZA niekoho,“ konštatuje.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Korčokova kampaň
  2. Nejde o prekvapenie
  3. Protest opozície
  4. Priblížime sa vyspelým krajinám

A to, čo sa deje v posledných týždňoch na námestiach je podľa Melichera vyrábanie prezidentského, progresívneho kandidáta, ktorého na námestiach z veľkej časti posväcujú ľudia, ktorí by inak len tak ľahko neprišli roztlieskavať straníckeho politika do boja o kreslo prezidenta. „Na námestiach sa pod falošnou vlajkou obavy z rušenia už aj tak mŕtveho úradu rodí Ivan Korčok, kandidát na prezidenta za Progresívne Slovensko a SaS. Pričom tomuto divadlu výroby progresívneho kandidáta veľmi nešťastne, a možno aj nie príliš úmyselne, asistuje KDH,“ prízvukuje štátny tajomník rezortu obrany.

Ostatné protesty s niesli hlavne v myšlienke – Korčok do paláca! Zdroj: FB / Ivan Melicher

Politikov opozície Úrad špeciálnej prokuratúry nezaujíma a je im v podstate jedno, či skončí alebo sa jeho prokurátori presunú pod Generálnu prokuratúru. Mnohí z nich dokonca určite vedia, že zrušenie ÚŠP nemusí byt negatívne. Dôležité je, že o to vôbec nejde. Ide o to vyhrať prezidentské voľby so svojim človekom, a na to sa neštítia zneužiť emócie a dobromyseľnosť ľudí, ktorých používajú ako potrebnú kulisu pre Korčoka,“ dodáva na samý záver Igor Melicher. Ozaj, ľudia, všimli ste si, že v ostatnom čase sa viac kričí za Korčoka ako proti tomu, čo boli prvé „prešľapy“ novej, demokraticky zvolenej vlády?

Zdroj: FB / Igor Melicher

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Na námestiach sa už nebije za právny štát, ale za Korčoka ako prezidenta, upozorňuje Igor Melicher

Odoberať
Upozorniť na
17 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: