eReport.sk
Meghan Markle
Meghan Markle, foto: profimedia

Na Meghan Markle si posvietila odborníčka na reč tela: Čo odhalila?

V prvom verejnom výstupe po šokujúcom rozhovore s Oprah Winfrey (67) apelovala Meghan Makle (39) na spravodlivú distribúciu vakcín a prehovorila aj o svojej nenarodenej dcére. Podľa expertov na reč tela pociťovala nervozitu a postojom zrkadlila autoritu kráľovnej Alžbety II. (95).

Obliekla si červené kvetované šaty, posadila sa na záhradu svojho milionárskeho sídla v Montecite a podporila svojho manžela Harryho v boji za férové rozšírenie vakcín do najchudobnejších krajín sveta. Krátky video výstup počas charitatívneho koncertu VAX Live bol prvým verejným výstupom Meghan Markle od marcového rozhovoru, v ktorom prehovorila o samovražedných myšlienkach a o vzťahoch v kráľovskej rodine.

Expertka na reč tela Judi James rozobrala niekoľkominútový predslov tehotnej herečky. Pochválila ju, že v mori plnom hviezdnych tvári od raperov až po svetových lídrov nepôsobila ako zľaknutá ryba, ale veľmi elegantne až kráľovsky. James najviac zaujala fráza: „Môj manžel a ja,“ namiesto jej typického predstavení „Harry a ja.“ „Tá fráza znela veľmi formálne, ak vezmeme do úvahy Harryho príchod na pódium s jeho menom pekne všetkým na očiach. Môj manžel a ja je charakteristické prehlásenie kráľovnej Alžbety a Meghan ho podporila vzpriamenou a stálou pózou a príjemným materským úsmevom,“ povedala James.

V kontraste s Harrym, ktorý si pódium podmanil ako rocková hviezda, však Meghan pôsobila miestami ľahko nervózne. „Nervozitu prejavila trením palcov o seba, ide o utišujúce gesto,“ vysvetlila expertka a dodala, že podobného gesta sa veľmi často dopúšťa manželka princa Charlesa Camilla. V závere expertka dodala, že pri témach, ktoré sú jej blízke bolo na tehotnej Meghan vidieť jej zapálenie pre vec. „Vykazovala znaky, ktoré sme u nej mohli veľakrát vidieť, napríklad zdvihnutie prstov a niekoľko jemných záklonov hlavy.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport