eReport.sk
Monika Bagárová, foto: profimedia

Monika Bagárová o partnerovi: Vyzerá to tak, že spolu nie sme, je nám z toho smutno!

Monika Bagárová (27) musí neustále odrážať útoky na svoj vzťah s Makhmudom Muradovom (31). Ten s ňou a jej dcérou takmer nežije. Sú teda spolu?

Našťastie Monika nie je na výchovu dcéry Ruminky sama. Pomáha jej veľká rodina na čele s mladšou sestrou. Makhmud je totiž preč naozaj často. „Pol roka je napríklad preč. Trúfla by som si povedať, že aj trištvrte roka. Len tento rok bol dosť mimo nášho domova. V rámci zápasov a prípravy,“ priznala porotkyňa SuperStar.

Viac sa dozviete:

„Všetko je v poriadku, ale zároveň chápem, že to ľudí zaujíma. Mohlo by to vyzerať tak, že vlastne spolu nežijeme. Môj partner je naozaj často preč. I na sociálnych sieťach našu spoločnú fotku takmer neuvidíte,“ priznala Monika.

Muradov totiž kvôli svojej práci zápasníka i svojim rodičom trávi veľa času v rodnom Uzbekistane. „Samozrejme je nám smutno a chýba nám. Cestovať je pre nás okey. Mnohí ľudia sa ma pýtajú, prečo necestujem s ním. Po prvé je u nás pandémia a po druhé mám tiež svoju prácu,“ dodala Bagárová. Druhé dieťa vraj nepripadá do úvahy. „Neviem si predstaviť, že by som mala druhé dieťa, pretože už s jedným je to náročné. Obdivujem všetky maminky, ktoré to tak majú,“ myslí si krásna speváčka.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Monika Bagárová o partnerovi: Vyzerá to tak, že spolu nie sme, je nám z toho smutno!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti