eReport.sk
Elizabeth Kopepcká, foto: Instagram

Je horúcou adeptkou na víťazku SuperStar: Túto krásavicu pozná aj Orlando Bloom!

Je ideálnou favoritkou na víťazku SuperStar! Boduje nielen nezameniteľným hlasom, ale aj vzhľadom. Kamaráti sa s Orlandom Bloomom a Jaromírom Jágrom!

Reč je o finalistke SuperStar Elizabeth Kopeckej. „V SuperStar nepôjde len o spev, ale taktiež o popularitu a sympatie. Tak napríklad Elizabeth Kopecká by sa mohla spoľahnúť na hlasy kladenských hokejových fanúšikov. Sociálne siete sú plné fotiek, na ktorých podporuje Jágrových Rytierov,“ hovorí o Elizabeth bookmaker Fortuny Michal Hanák.

Viac sa dozviete:

Elizabeth pobláznila nielen porotu, ale divákov oslnila svojim krásnym hlasom a zjavom hodným SuperStar. Mladá speváčka má za sebou viacero vystúpení na verejných akciách. Na jednej z nich sa bol na ňu pozrieť aj slávny americký herec Orlando Bloom, ktorý jej nadšene tlieskal v dobe keď kvôli nakrúcaniu žil v Prahe.

Kopecká by sa vo svete šoubiznisu rozhodne nestratila. Ešte o nej rozhodne budeme počuť! Už dnes sa na TV Markíza koná prvé finálové kolo, ktoré bude moderovať česká speváčka a bývalá porotkyňa Ewa Farna.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Je horúcou adeptkou na víťazku SuperStar: Túto krásavicu pozná aj Orlando Bloom!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti