eReport.sk
Monika Bagárova, foto: profimedia

VIDEO Monike Bagárovej sa vyhrážajú: Zapojila aj políciu!

Ďalší škandál na Českom slávikovi. Monika Bagárová (27) ostro vystúpila proti známemu raperovi. Teraz sa jej jeho fanúšikovia vyhrážajú. Zapojila aj políciu!

Monika Bagárová na Českom slávikovi ostro vystúpila proti raperovi Řezníkovi, ktorý urazil ju aj jej ďalších kolegov. Potom ako ostro prehovorila, dočkala sa vyhrážok od jeho fanúšikov. Všetko nahlásila polícií.

Viac sa dozviete:

Raper Řezník pri preberaní sošky označil českú pop music za dno. Monika to preto nevydržala. „Podľa mňa ste zhnila, plesnivá osoba, ktorá sa schováva pod maskou a nemá odvahu ukázať svoju tvár. No nediívim sa, nechceme vás stretávať,“ povedala počas svojho vystúpenia Monika.

Za tieto slová jej začali chodiť rôzne vyhrážky. „Našlo sa pár správ a vyhrážok od fanúšikov nemenovaného. Predávam ich polícií,“ priznala Bagárová. ?“Nemám chuť ani potrebu to ďalej riešiť a už vôbec nie toho človeka nejakým spôsobom ďalej rozoberať. Zabojovala som za nás všetkých a povedala svoj názor. Jeho tvorbu nepoznám a ani ma nezaujíma. Zhodnotila som jeho výstup, jeho chovanie. Tým to pre mňa skončilo,“ dodala Bagárová.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Monike Bagárovej sa vyhrážajú: Zapojila aj políciu!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport