eReport.sk
Monika Bagárová s dcérkou Rumiou, foto: Instagram/Monika Bagárová

Monika Bagárová vynadala komentujúcim: Kto dokáže útočiť na malé deti je u mňa jedno veľké…

Každá matka je veľmi citlivá na svoje dieťa. Keď sa do neho navyše pustia úplne cudzí ľudia, nepozná zľutovania. Preto i inak milá a nežne pôsobiaca Monika Bagárová zrazu spustila takú nálož slov, ktorú si komentujúci istotne nedajú za klobúk.

Všetko odštartovali nevinné fotografie Rumie, ktoré na svojom Instagrame zverejnil Extra.cz. Sedemnásť mesačnú dcérku Moniky Bagárovej a Makhmuda Muradova označili za roztomilú. Speváčka pre český magazín prezradila, že je dievčatko veľmi šikovné a už teraz vie naspamäť jednu básničku.

Pod príspevkom sa popri pekných komentároch objavilo aj niekoľko takých, ktoré by zranili srdce každej matky. Rumiu označovali za hroznú a odkazovali jej samé nepríjemné veci. To Moniku Bagárovú vytočilo natoľko, že sa im rozhodla napísať tvrdú, ale veľmi úprimnú odpoveď.

„Ja by som vás tu všetkých veľmi rada pozdravila. Poďakovala by som všetkým tým, ktorí majú chrbticu a vedia, že každé dieťatko na svete je krásne a zaslúži si tú najväčšiu lásku. Zároveň by som rada pozdravila i tých, ktorí sú bez chrbtice a tých tu teda je. Odkázala by som im, že vaše vnútro je zhnité a nešťastné, pretože ten, kto dokáže útočiť na malé deti, podotýkam, že na akékoľvek deti, je u mňa jedno veľké a bezvýznamné hovno. Prepáčte my vy všetci ostatní to nevhodné slovo, ale takíto ľudia si nezaslúžia iné oslovenie. Krásny deň a veľa lásky, pokoja a mieru, hlavne tým, ktorí toto všetko ešte nenašli,“ speváčka im nečakane odkázala prostredníctvom Instagramu Extra.cz.

Viac sa dozviete:

  1. Monika Bagárová

Magazín sa nakoniec rozhodol taktiež zareagovať. Pod príspevkom s fotografiami Moniky Bagárovej a jej dcérky Rumie zmazal všetky komentáre a vypol ďalšiu možnosť prispievania. Takto zamedzil šíreniu online šikany voči tak malému dievčatku.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Monika Bagárová vynadala komentujúcim: Kto dokáže útočiť na malé deti je u mňa jedno veľké…

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport