eReport.sk
Jaro Slávik, foto: profimedia

Mladý moderátor zotrel Jara Slávika: Už mäkne!

Moderátor David Gránský sa na tento ročník šou Česko Slovensko má talent teší špeciálne aj kvôli minuloročnej pauze, kedy sa Talent nekonal. V rozhovore prezradil, v čom je Jaro Slávik iný, než po minulé roky.

David Gránský už od začiatku nakrúcania Talentu neskrýval neskutočnú radosť a nadšenie nie len z toho, že opäť uvidí množstvo talentov, ale aj z toho, že znovu stretne svojich kolegov- porotcov a novú moderátorskú partnerku, Jasminu Alagič. V rozhovore nám s humorom naznačil, že sa mu zdá, že je Jaro Slávik, známy ako najprísnejší z porotcov, tento rok akýsi obmäkčený. Čo by za tým mohlo byť?

David Gránsky. – Foto: profimedia

„Mám pocit, že nám Jaro trošku mäkne!“ vtipkoval David. Na otázku, čím to môže byť, mal jasnú odpoveď. „Pretože starne,“ smial sa moderátor v rozhovore pre markiza.sk. „Robím si srandu. Myslím si, že sa schádza od tohto trendu aj vo svete, kde tam je v porote jeden taký kat, ten prísny. Aj na Jara to samozrejme doľahlo. Možno aj po tej pandémii je taký, že si to viac váži. Aj tú prácu, aj to, že môže sledovať také talenty,“ dodal David.

Foto: profimedia instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Mladý moderátor zotrel Jara Slávika: Už mäkne!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti