eReport.sk
Ivan Kmorík ml., foto: instagram

Mladý Ivan Kmotrík opäť vymenil frajerku. Aj tentokrát lovil medzi misskami!

Šéf futbalového klubu Slovan je už niekoľko mesiacov v novom vzťahu. Je táto krajšia?

Azda prvý stabilný vzťah si budoval s nositeľkou titulu Miss Slovensko 2012 Kristínou Krajčírovou. Dvojica nemala problém sa spolu ukazovať aj na spoločenských udalostiach. Zamilované fotografie zverejňovali na sociálnych sieťach. Všetko vyzeralo harmonicky. Vydržalo im to však len štyri roky a v tichosti išli od seba. Krajčírová na otázky neodpovedala. Skonštatovala stručne, že je to medzi nimi dvomi.

Ivan Kmotrík ml. s ex Kristínou Krajčírovou. – Foto: instagram

Po nej sa bohatý a vplyvný viceprezident futbalového klubu Slovan zahľadel do účastníčky súťaže krásy Lenky Petrovičovej. Tá o korunku bojovala v roku 2012. V polovici leta po troch rokoch Kmotrík vzťah ukončil a spoločným zamilovaným fotografiám na Instagrame bol tiež koniec. Netrvalo dlho a po boku šéfa belasých sa začala objavovať nová kráska.

Nebude azda žiadnym prekvapením, že opäť ide o slečnu, ktorá chcela byť kráľovnou krásy. Popradčanka Lucia Kačurová (29) sa objavila na kastingu pred ôsmimi rokmi. Súťaž vtedy vyhrala Jeanette Borhyová. Dvojica sa už neskrýva a Luciu s prominentným dedičom môžete stretnúť vo vychytených bratislavských reštauráciách.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport