eReport.sk

Koalícia sa dohodla: Ministri nebudú Markíze odpovedať, ani chodiť do jej diskusií!


Toto zrejme chceli. Pred pár dňami obletelo internet video, na ktorom sa minister životného prostredia Tomáš Taraba (SNS), snaží odpovedať na otázku a vysvetľovať problematiku redaktorke komerčnej televízie Markíza. Na videu je zrejme, že minister s novinárkou komunikoval slušne a vecne. Napriek tomu sa však v liberálno-progresívnom spektre i v samotnom komerčnom médiu spustila hystéria z toho, ako komunikoval.

Dvojaký kilometer

Pred nedávnom sa konala koaličná rada predstaviteľov vládnych strán a vyzerá to tak, že okrem tém týkajúcich sa chodu krajiny, prišla na rad aj téma Markíza.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Opozícia znova útočí na Slovensko v Bruseli

Toto médium je dlhodobo vládnymi politikmi zo strany Smer-SD ignorované. Podľa predstaviteľov strany, médium disponuje dvojakým kilometrom a je čisto subjektívne. Teraz sa táto „ignorácia“ prenesie aj na ďalších členov vlády.

Tlačová konferencia Tomáša Tarabu a Petra Kmeca

Zdroj: yt/eReport

Ministri nebudú Markíze odpovedať

„Pán moderátor, my akceptujeme, že televízia Markíza na Facebooku napísala, že sa vám nepáči, ak my odpovedáme, ako my chceme ako politici vašej televízii, takže pre nás televízia Markíza neexistuje, nebudeme chodiť do vašich politických debát. Rozhodli sme sa tak na koaličnej rade. Keď zmeníte svoj postoj a názor a dáte nám slobodu a právo sa vyjadrovať ako my chceme, tak potom,“ povedal minister životného prostredia Tomáš Taraba redaktorovi Markízy počas dnešnej tlačovej konferencii.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Koalícia sa dohodla: Ministri nebudú Markíze odpovedať, ani chodiť do jej diskusií!

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: