eReport.sk
Igor Melicher, šéf petičného referendového výboru zo strany Smer-SD.
Igor Melicher, šéf petičného referendového výboru zo strany Smer-SD. Zdroj: eReport

Melicherova kritika EÚ: Niektorí europoslanci si mýlia suverénne Slovensko s podriadenou provinciou!

Melicherova kritika EÚ. Člen predsedníctva opozičnej strany Smer-SD Igor Melicher si myslí, že aktivity europoslankyne Sophie in´t Veldovej sú ďaleko za pomyselnou čiarou akceptovateľnosti. In´t Veldová od Slovenska požaduje, aby považovalo LGBTI agendu za jednu z prioritných. LGBTI ľudí by sme podľa nej mali viac zapájať do spoločenského života a tému výraznejšie riešiť v rámci školskej výuky. Europoslankyňa si podľa Melichera dokonca implementáciu týchto požiadaviek chce prísť na Slovensko skontrolovať.

Melicherova kritika EÚ

„Niektorí europoslanci si mýlia suverénne Slovensko s akousi provinciou, kde môžu chodiť diktovať svoje videnie sveta. Reč je o známej liberálke a dúhovej aktivistke z Výboru Európskeho parlamentu pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci (LIBE) – Sophii in’t Veldovej, ktorá si prišla na Slovensko otrieť topánky do našej suverenity, pri čom jej úslužne asistoval aj slovenský euro-poslanec Vladimír Bilčík. Pani in’t Veld so svojím výborom pravidelne chodí na Slovensko poučovať ostatných, ´kontrolovať´ spravodlivosť, navážať sa do Smeru, Fica a opozície, vychvaľovať členov pravicovej vlády a ich figúrky na prokuratúre či v polícii,“ okomentoval činy europoslankyne Melicher na sociálnej sieti.

Kontrolovala situáciu po útoku na Zámockej

In´t Veldová bola naposledy na Slovensku kvôli teroristickému útoku na Zámockej. Túto situáciu, podobne ako viacerí slovenskí politici, využila pre šírenie svojej agendy. „Aj tentokrát prišla na Slovensko, aby zistila, aká je ´nálada´ v spoločnosti po vražde na Zámockej ulici a tiež preto, aby prišla rozdať poslancom NR SR a ministrom pokyny, ktoré musia splniť a ona ich potom príde skontrolovať. Išlo, samozrejme, o viac LGBTI agendy v televíznych reláciách a na školách,“ uviedol Melicher. „Najhoršie na to však je, že niektorí naši ministri, poslanci NR SR a ďalší členovia vlády si zrejme skutočne myslia, že musia týchto slniečkárskych poslancov euro-parlamentu počúvať. I lniť, čo im zadajú,“ dodal.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Rozviazané ruky nie sú právny štát
  2. Remišovej nové povolanie?
  3. Musia byť vyhostení
  4. NAKA zasahuje ako komando

V správe europoslankyne zo Slovenska sa má podľa mladého politika písať, že neboli vykonané žiadne kroky na uznanie partnerstiev osôb rovnakého pohlavia. Už vôbec nie takýchto manželstiev, a že naopak, v platnosti ostáva „reštriktívna legislatíva“ týkajúca sa medicínskej tranzície transrodových osôb. Europoslanci podľa šéfky výboru s novou slovenskou vládou po predčasných voľbách preberú pokrok, ktorý medzitým Slovensko v tomto smere vykonalo.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Melicherova kritika EÚ: Niektorí europoslanci si mýlia suverénne Slovensko s podriadenou provinciou!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti