eReport.sk
Meghan Markle, foto: instagram

Meghan Markle prezidentkou? Je to pravdepodobné zhoduje sa jej brat s expertmi!

Mohla by sa Meghan Markle (40) stať ďalšou americkou prezidentkou? Jej brat Thomas Markle (55) si myslí, že to je možné! Vraj všetko dotiahne až do konca.

Starší brat vojvodkyne zo Sussexu Meghan Markle veľakrát svoju sestru vo vyjadreniach nešetrí. Vníma však aj jej pozitívne vlastnosti. Podľa neho by sa mohla v blízkej budúcnosti stať americkou prezidentkou.

Viac sa dozviete:

  1. Meghan Markle

„Očividne má na to povahu aj odhodlanie. Neprekvapilo by ma, keby kandidovala“ zveril sa novinárom Thomas Markle. „Viem, že keď si niečo zmyslí, tak sa do toho ponorí a v tom sa jej vedie veľmi dobre. Prajem jej iba šťastie. Pokiaľ o tom niekedy premýšľala, tak do toho rozhodne pôjde,“ hovorí s presvedčením jej brat.

Expert na kráľovskú rodinu Tom Bower uviedol, že už v marci pravdepodobne Meghan oznámi svoju kandidatúru. Podľa neho má ale problémy so silnou vlnou kritiky, ktorú politika obnáša. Na to je vraj priveľmi citlivá. „Vyhliadka, že by Meghan kandidovala na prezidentku je možná a dokonca by som povedal, že pravdepodobná. Je to niečo také, čo si pre seba predstavovala,“ povedal kráľovský expert.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Meghan Markle prezidentkou? Je to pravdepodobné zhoduje sa jej brat s expertmi!

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti