tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Meghan Markle, foto: profimedia

Meghan sa sťažovala na detstvo v chudobe: Ďalšie klamstvo? Jej otec vyhral v lotérii!

Ďalší trapas! Meghan Markle (40) sa sťažovala na život v chudobe. Jej otec pritom vyhral v lotérii a ona sama navštevovala súkromné školy!

Vojvodkyňa Meghan Markle sa obrátila na predsedkyňu Snemovne reprezentantov Spojených štátov amerických Nancy Pelosio s dojemným listom, v ktorom orodovala za chudobných rodičov. Meghan sa snažila dohovoriť politikom do duše, aby zvážili návrh na pletenú rodičovskú dovolenku a to v mene celej jej rodiny.

Viac sa dozviete:

Dvojnásobná mama v liste spomína svoje detstvo plné chudoby. Netrvalo dlho a ozval sa celý rad kritikov. Jej otec Thomas Markle totiž vyhral peniaze v lotérií a Meghan navštevovala drahé súkromné školy, kde ročné školné stálo 16 tisíc dolárov.

Meghan ďalej písala, že prvú prácu si našla už v trinástich rokoch a nič v živote nedostala zadarmo. „Obsluhovala som stoly, strážila deti, dávala som dohromady rôzne práce, aby som zarobila dosť,“ napísala Markle. „Pracovala som celý svoj život a šetrila, kde sa dalo, ale to bol luxus. Zvyčajne som išla od výplaty k výplate,“ napísala a vraj mala problémy vôbec zaplatiť nájom. Niečo tu však nesedí. Že by manželka princa Harryho zase klamala a zavádzala verejnosť?


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Meghan sa sťažovala na detstvo v chudobe: Ďalšie klamstvo? Jej otec vyhral v lotérii!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku