eReport.sk
Meghan a Harry, foto: profimedia

Meghan Markle bude musieť k súdu. Jej otec si chce vynútiť stretnutie s vnúčatami právne!

Vzťah medzi Meghan Markle a jej otcom Thomasom je už roky narušený, a to do takej miery, že sa vojvodkyňa s dedkom svojich detí vôbec nestýka.

Doteraz nemal možnosť vidieť svojho dvojročného vnuka Archieho ani tento rok narodenú Lilibet. Svoje vnúčatá však túžia uvidieť natoľko, že si chce kontakt s nimi vynútiť súdne.

Meghan Markle mala kedysi dávno so svojim otcom výborný vzťah, ten však v priebehu rokov utrpel niekoľko tvrdých rán. Snáď najväčší rozruch nastal vo chvíli, keď vojvodkyňa adresovala svojmu otcovi krátko po uzavretí sobáša s princom Harrym list, v ktorom mu vyčítala, že nedorazil na jej svadbu a nedoviedol ju k oltáru. A Thomasovi Markle nenapadlo nič lepšie, než list poskytnú médiám, ktoré ho s radosťou vydali. Pre Meghan išlo o poslednú kvapku. S otcom prerušila všetok kontakt a roky spolu nehovoria. Thomas sa síce svojej dcére niekoľkokrát prostredníctvom médií ospravedlnil, žiadneho odpustenia sa však nedočkal. Teraz túži po jedinom, konečne vidieť aspoň svoje vnúčatá. Meghan a Harry sú, ale proti.

Údajne by vyhral

Ako uvádza web Page Six, Thomas Markle sa nechal počuť, že by sa mohol s Meghan a Harrym súdiť, aby mu konečne dovolili vidieť sa s malým Archiom a Lilibet. Zároveň správanie vojvodkyne označil za detinské. Niekoľko právnikov mu vraj oznámilo, že by mohol prípadný súdny spor s prehľadom vyhrať, Thomas sa, ale rozhodol ešte chvíľu počkať: „Ľudia mi navrhovali, aby som si kontakt s vnúčatami vynútil právnou cestou. Ale myslím si, že keby som sa do toho pustil, robil by som to isté, čo robia Meghan a Harry,“ vyhlásil otec Meghan Markle.

Otec Meghan Markle, Thomas. – Foto: profimedia


„Nechcem svoje vnúčatá do tejto situácie zaťahovať. Chcem sa s nimi stretnúť v priateľskom duchu, a to aj za prítomnosti Meghan a Harryho. Chcem, aby sa naše prvé stretnutie konalo za tých najlepších možných podmienok,“ vysvetľoval ešte Thomas Markle, prečo zatiaľ počká, či sa Meghan predsa len neumúdri.

Ide irešiť


Thomas Markle nestráca nádej a verí, že sa mu nakoniec dcéra ozve. „Je čas, aby sme spolu začali hovoriť, sme rodina. Tie deti vyrastú bez toho, aby vedeli, že majú dve rodiny,“ volal zúfalý otec vojvodkyne, ktorý zo zôlých vzťahov viní princa Harryho. Puto medzi ním a Meghan sa vraj totiž začalo trhať vo chvíli, keď sa bývalá herečka s princom zoznámila.

„Teraz už to nie je len medzi mnou a mojou dcérou. Som v tom ja, Meghan, jej manžel a dve deti. Je čas konečne niečo urobiť. Začať hovoriť,” praje si Thomas. Je však veľmi nepravdepodobné, že by naňho Meghan v najbližšej dobe zmenila názor. Predsa len z nej urobil blázna pred celým svetom.

Foto: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Meghan Markle bude musieť k súdu. Jej otec si chce vynútiť stretnutie s vnúčatami právne!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre