tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
foto: profimedia

Meghan Markle majú v zuboch naozaj všetci: Harryho kamaráti ju označili za nočnú moru

Nech sa snaží akokoľvek, zdá sa, že priazeň ľudí si len tak ľahko nezíska. Nielen verejnosť, ale aj množstvo zamestnancov z paláca vojvodkyňu zo Sussexu označili za neempatickú a dokonca tvrdili, že ich šikanovala. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo Meghan Markle nemajú radi ani členovia kráľovskej rodiny. Podľa najnovších informácií, nie sú jediné, kto ju nemá v obľube. Nevonia ani Harryho kamarátom.

Autor knihy Battle Of Brothers, čo v preklade znamená Vojna bratov Robert Laceym uviedol, že na Meghan Markle majú Harryho priatelia ťažké srdce. Dokonca ju označili za nočnú moru, ktorú charakterizuje „kombinácia sebapresadzovania a sebaľútosti“. „Meghan dokáže byť 500 percentnou nočnou morou,“ vyjadril sa jeden z nich.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Princ William

Ako píše ďalej Daily Mail, hádky medzi bratmi Williamom a Harrym sa tak ľahko neskončia. Podľa autora spomínanej knihy, starší brat sa na mladšieho veľmi hnevá kvôli veciam, ktoré spolu s Meghan vypustili z úst v rôznych rozhovoroch. Jedným z nich bol s Oprah Winfrey, ktorý videl snáď každý na svete.

Neprijateľná pre kráľovskú rodinu

Vtedajší PR pracovník paláca menom Jason Knauf, zozbieral zoznam údajných sťažností od členov personálu. William bol údajne zdesený a znamenali pre neho dôkaz, že Meghan je zásadne nepriateľská voči kráľovskému systému.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Meghan Markle majú v zuboch naozaj všetci: Harryho kamaráti ju označili za nočnú moru

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku