eReport.sk
Foto: profimedia

Lepí sa na nich smola: Meghan a Harry majú v Amerike ďalší problém. Čelia vážnemu obvineniu

Bývanie Harryho (36) a Meghan Markle (39) v Montexitu v Los Angeles nedá spávať mnohým. Nie je to kvôli vile, ktorú tam kúpili za nehoráznu sumu. Na krku majú rozhnevaných potomkov indiánskeho kmeňa Chumash. Dôvod? Majú podozrenie, že dvojica zalieva trávnik ich posvätnou vodou.

Už je to takmer rok, čo “čierne ovce” britskej kráľovskej rodiny utiekli z Anglicka do Ameriky, presnejšie do Los Angeles. Tam si Meghan a Harry kúpili rozprávkovú vilu za neuveriteľných 14,7 milióna dolárov, čo v prepočte je viac ako 12 milióna eur.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. William a Harry

Momentálne ich čaká pomerne kuriózne stretnutie, o ktoré usilujú americkí domorodci. Tí si chcú dvojicu zavolať na koberček kvôli podozreniu, že slávny pár používa ich svätú vodu k polievaniu trávnika svojho sídla. Podľa informácií, ktoré priniesol portál The Sun, ich dom je postavený na pozemkoch, ktoré kedysi obývali Indiáni kmeňa Chumash. Ide o vodu z množstva horských a studených prameňov. „Pre nás je táto voda čistou vodou, svätou a tiež obradnou vodou. Pre nás, domorodcov je posvätná. Predstava, že ľudia v tejto oblasti ju používajú k zalievaniu svojich záhrad je niečo, čo nám nesedí,“ povedala žena, ktorá sa hlási k tomuto kmeňu.

Zdroj: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť
KOMENTÁRE / KOMENTOVAŤ
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport