eReport.sk
Princ William
Princ William, foto: profimedia

Princ William si dupol: Jeho deti Harryho neuvidia!

Ich milovaný strýko Harry (36) je už naspäť vo Veľkej Británii, svoju neter a synovcov však nebude môcť pozdraviť. Nemilosrdný William (39) si pre svojho brata a deti pripravil veľkú podpásovku.

Už čoskoro sa William a Harry stretnú tvárou v tvár k výročiu nedožitých 60. narodenín ich matky Diany. Slávnosť bude komorná. Princ Charles sa jej nezúčastní, rovnako ani Williamova rodina. Napriek tomu si budú môcť George, Charlotta a Louis pamiatku svojej babičky pozrieť. Ibaže bez Harryho v blízkosti. William a jeho manželka Kate niekoľko dní pred samotným ceremoniálom vezmú deti na súkromnú prehliadku pamiatky ich babičky.

Williamove deti však nebudú mať príležitosť vidieť svojho obľúbeného strýka Harryho, ktorý pred rokom utiekol do Ameriky so svojou manželkou Meghan Markle. Princ Harry prišiel do Británie koncom minulého týždňa a v súčasnej dobe je v päťdennej karanténe vo svojom bývalom bydlisku. To aktuálne okupuje princezná Eugenie s manželom a bábätkom. Dom je však rozdelený na dva polovice a tak Harry nemusí prísť do kontaktu so svojou sesternicou.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport