eReport.sk
foto: profimedia

Harry a Meghan majú zase prúser! V rodnom liste Lilibet nie je niečo v poriadku

Majú ďalší problém! Provokatéri Meghan Markle (39) a jej manžel Harry (36) zase naštvali kráľovnú. Došlo totiž k neoprávnenému použitiu ich titulov, ktoré im síce nechala, no zakázala im, aby sa nimi prezentovali.

Princ Harry je v rodnom liste svojej novorodenej dcéry nesprávne uvedený ako Jeho kráľovská výsosť. Na fotografii dokumentu je jasne vidieť, že v kolónke mena vojvodu zo Sussexu je spomínaný nešťastný titul v kolónke priezviska. Mladší z bratov má zase prúser. Potom ako Meghan a Harry opustili oficiálne kruhy kráľovskej rodiny a odsťahovali sa do Ameriky totiž princ nesmie tento titul používať, napriek tomu, že si ho mohol ponechať.

Rovnako ho nesmie používať ani Meghan, čo v prípade rodného listu ostalo dodržané. V ňom je Meghan uvedená len priezviskom, bez titulu. Harry má však zrejme väčší problém. Už v minulosti sa pri príležitosti výstavy v Kensingtonskom paláci pri jeho mene titul objavil a musel byť následne vymazaný. Zrejme si niektorí ľudia ešte nedokážu zvyknúť, že už vlastne nie je výsosťou. Rodný list jeho dcérky taktiež potvrdil, že malá Lilibet Diana sa narodila 11:40 doobeda 6. júna v pôrodnici Santa Barbara Cottage Hospital, ktorá je neďaleko sídla slávnych manželov.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport