eReport.sk
Matovičova schizofrénia?
Igor Matovič, foto:tasr

Matovičova schizofrénia? Nakladá na svojho nominanta: Káčer je zakomplexovaný ministerko!

Matovičova schizofrénia? Kde bol exminister financií a expremiér Igor Matovič. So svojimi názormi na nových ministrov v čase, keď ich prezidentka SR Zuzana Čaputová na návrh jeho strany OĽANO menovala? Dnes síce nemá na ministra zahraničných vecí Rastislava Káčera dobré slovo, no v minulosti neprotestoval, keď mu prezidentka jeho vymenovaním v podstate zachránila vládu.

Matovič vs. Káčer

Svoj štýl diskusie, napríklad tej v Michalovciach, stavia do kontrastu s tým, ako sa na diskusii s občanmi správali Káčer a minister obrany Jaroslav Naď (obaja Demokrati). „Úplne slobodná diskusia bez ochranky, tajných v hľadisku a primitívnych urážok, tak ako bol aj cieľ. Boli ste skvelí, aj keď ste niektorí mali iné názory,“ ohodnotil diskusiu Matovič.

Zábudlivý Matovič?

Ten si evidentne dal záležať na tom, aby pôsobil inak, ako dvaja jeho nominanti. Tí sa pred týždňom rozhodli, že najlepšou cestou bude urážanie nespokojných občanov. Matovičova schizofrénia?

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Predstavitelia strany HLAS-SD
  2. Občan verejne naložil Matovičovi
  3. Slovensko potrebuje mier
  4. Čaputová žije v paralelnom vesmíre

„Som rád, že sme istému zakomplexovanému ministerkovi dokázali, že aj bez toho, aby sme ľudí nazývali “podliakmi, z ktorých by sa starí otcovia dogrcali”, sa dá normálne s ľuďmi diskutovať,“ uviedol exminister. Zabudol však pravdepodobne, že Káčer bol ešte pred pár dňami jeho ministrom a jeho nominantom.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovičova schizofrénia? Nakladá na svojho nominanta: Káčer je zakomplexovaný ministerko!

Odoberať
Upozorniť na
14 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti