eReport.sk
Občan verejne naložil Matovičovi
Diskusia s Igorom Matovičvom v Michalovciach, foto:yt/oztv

VIDEO Občan verejne naložil Matovičovi: Oklamali ste celé Slovensko! Stále len počúvame to vaše lebo Fico, lebo mafia!

Občan verejne naložil Matovičovi. To poriadne zabolí! Exminister financií a líder hnutia OĽANO Igor Matovič včera zavítal na východ Slovenska. Do Michaloviec prišiel expremiér diskutovať s občanmi o aktuálnej politickej situácii v našej krajine. Prišlo niekoľko ľudí, avšak určite nie všetci jeho sympatizanti!

Igor Matovič sa dušoval, že je pripravený diskutovať i s ľudmi, ktorí majú diametrálne odlišný postoj a názor na danú problematiku. Neštíti sa ani konštruktívnej kritike. Na sociálnej sieti hrdo uverejnil fotografiu priamo z diskusie s odkazom pre ministra Káčera, že on žiadnu ochranku pri stretnutiach s občanmi nepotrebuje. S ministrom zahraničných vecí sa pred pár dňami dostal do „internetového konfliktu“. To však ešte líder vládneho hnutia zrejme ešte netušil čo bude nasledovať.

Občan verejne naložil Matovičovi

Po Matovičovom monológu prišla na rad diskusia a otázky priamo z publika. Mikrofónu sa chopil občan, ktorý neváhal verejne skritizovať a naložiť vládnemu politikovi! Ostrej kritike musel Matovič čeliť priamo pred desiatkami ľudí.

Zdroj: TikTok/odkaz.sk

Pán Matovič. Dostali ste sa do vlády s vašimi hláškami: Lebo Fico, lebo mafia. Oklamali ste celé Slovensko, kvantum ľudí,“ uvádza nahnevaný Slovák na adresu expremiéra.

V kritike Igora Matoviča, však evidentne nahnevaný občan pokračuje: „Ja som nevolil ani Fica, ani vás, ale nič iné nepočúvame tri roky, iba to vaše lebo Fico, lebo mafia. Zničili ste ekonomiku, zničili ste zdravotníctvo. Nie je sektor, ktorý by fungoval. Okrem Naďovho, ktorý má svoj biznis a vozí to (zbrane) na Ukrajinu. Predali ste Slovensko Amerike! Vyjadril s k práci vládnych politikov nahnevaný občan. Video z prejavu nahnevaného pána, sa veľkou rýchlosťou stalo na sociálnych sieťach virálnym.

Poriadna hanba Káčera s Naďom

Okrem Matoviča to v Michalovciach poriadne schytali ďalší Matovičoví, dnes už bývalí kolegovia. Odvolaný minister obrany Jaroslav Naď, a rovnako odvolaný minister zahraničných vecí Rastislav Káčer sa stretli v diskusii na východe Slovenska. Mala to byť dnes už bežná diskusia, kedy si dvaja názorovo totožní politici, hovoria, ako v tom čo robia ďalej pokračovať.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Poriadna Hanba Naďa s Káčerom!
  2. Matovič vracia úder
  3. Žije na tom istom Slovensku?
  4. Predstavitelia strany HLAS-SD

Ministri však zostali poriadne v šoku! Ľudia im dali na vlastnej koži pocítiť čo si o ich práci myslia! Plná miestnosť nahnevaných občanov, politikov vypískala a vykričala! Dali im tak jasne najavo, že vyjadrenia a kroky ministrov, či samotnej vlády Eduarda Hegera, ktorej v decembri bola vyslovená nedôvera Národnou radou, sú v rozpore s tým, čo ľudia na Slovensku od vlády, ako takej očakávajú.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Občan verejne naložil Matovičovi: Oklamali ste celé Slovensko! Stále len počúvame to vaše lebo Fico, lebo mafia!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti