tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Igor Matovič, foto:tasr

Matovič sa sťažuje na nenávistných ľudí: Nie je to dobrý pocit, je to naho*no pocit!

Minister financií Igor Matovič (OĽANO) v utorok zažil pravdepodobne veľmi ťažký deň. Voličom sa na sociálnej sieti posťažoval o útrapách života ministra financií. Vadí mu, že ho ľudia chcú vymeniť, vadí mu, že ľudia chcú predčasné voľby a vadí mu, že ho ľudia neustále kritizujú. Mnohí členovia vlády už vraj nestíhajú so silami.

„Mnohí z nás už nestíhajú so silami. Že sa to nepatrí hovoriť? Kašlem na to, priznávam: mnohí z nás už fyzicky ideme z posledného. Poznám nasadenie všetkých ministrov, nasadenie Eda ako premiéra … a s kľudným svedomím môžem povedať, že už dva a pol roka ide väčšina z nás cca 300 hodín mesačne. Zanedbávame rodiny, kamarátstva, zdravie … a ťaháme spolu preťažkú káru so všetkými krížmi, ktoré sme dostali nadelené,“ vyjadril sa Matovič na sociálnej sieti.

Vadí mu aktivita na sociálnych sieťach

Matovič je v súčasnosti najnedôveryhodnejším politikom a najnedôveryhodnejším ministrom. Najbližšie má čeliť odvolávaniu v parlamente a do prezidentského paláca boli doručené už dve žiadosti občanov o referendum, ktoré má mať za cieľ obrať súčasnú vládu o moc. Matovič však nevidí chybu v sebe, ale v médiách a občanoch.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Poslanec za SaS Juraj Krúpa
  2. Lekári otvorili pandorinu skrinku
  3. Šéf OĽANO Igor Matovič

„Nech urobíme čokoľvek dobré, nech pomôžeme komukoľvek … stále, už 2,5 roka plné médiá a sociálne siete len nenávisti v duchu – Nestačí!!! Neschopní!!!Neskoro!!! Nestačí!!! Neschopní!!! Neskoro!!!Nestačí!!! Neschopní!!! Neskorooo!!! Nie je to dobrý pocit. Nie, je to nahovno pocit,“ uviedol. „Demoralizovať, dehumanizovať, totálne zničiť autoritu volených autorít. To je spoločný cieľ už 2,5 roka (mnohých) médií, skorumpovanej opozície a oligarchov v pozadí … a výsledok sa dostavil = absolútny rozvrat dôvery = všetko zlé, nič nestačí … a len nové voľby pomôžu!,“ ukončil svoje výlevné vyjadrenie emócií Matovič.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič sa sťažuje na nenávistných ľudí: Nie je to dobrý pocit, je to naho*no pocit!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku