eReport.sk
Minister financií Igor Matovič (OĽaNO).
Minister financií Igor Matovič (OĽaNO). Foto: tasr

Matovič kritizuje portál Aktuality: Za takú manipuláciu by sa nehanbil ani Goebbels!

Chrlí síru na každú stranu! Minister financií a líder hnutia OĽANO Igor Matovič je opäť v otvorenom konflikte! Tentoraz však nie, už s bývalým koaličným partnerom Richardom Sulíkom (SaS), ako bolo posledné obdobie už zvykom, ale rovno s mediálnym portálom!

Nepochopená myšlienka?

Matovič sa dostal do konfliktu so spravodajským portálom Aktuality.sk. Ten podľa jeho slov zavádza a manipuluje, a pri beraní rozhovoru v ktorom sa financmajster vyjadril k zmenám na ministerských postoch, mu vkládli do vyjadrení, to čo údajne nepovedal. „Aktuality, zobuďte sa! V HN.tv som odpovedal na otázku o novom ministrovi spravodlivosti takto:

„Zároveň by som bol veľmi rád, aby sme vyprázdnili väznice od všetkých páchateľov nejakých majetkových trestných činov. Omnoho radšej by som videl Kočnera niekde na ulici, ako chodí s náramkom a ako každé ráno zametá ulicu pred Úradom vlády. Myslím si, že by to bola omnoho väčšia hanba a omnoho väčší tlak na jeho nápravu, ako keď je zašitý za naše náklady, za naše trovy niekde v base,“ uviedol Matovič v rozhovore pre iný mediálny portál.

Foto: Fb/igormatovic

V konflikte s médiom

Matovič sa stal známym, od začatia vládnutia v roku 2020 svojími častými konflitkami s novinármi. Paradoxom však je, že práve menovaný portál je známy svojou otvorenou kritikou opozície a najmä jej lídra Roberta Fica, ktorý patrí medzi Matovičových nepriateľov číslo jedna.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Predseda vlády Eduard Heger
  2. Štefan Kuffa a Tomáš Taraba
  3. Robert Fico na snímke z videa.
  4. Marcela Kosová, sudkyňa
  5. Predsedníčka poslaneckého klubu SaS Anna Zemanová.
  6. Pellegrini, Hlas, expremiér
  7. Káčer a Blinken sa dohodli na podpore Ukrajiny.
  8. Členovia strany SaS

„A čo z toho vyprodukovali v Aktuality.sk je tu v statuse nižšie. Za takúto manipuláciu by sa nehanbil ani sám majster Goebbels, Herr Behul,“ uviedol na adresu portálu Matovič.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič kritizuje portál Aktuality: Za takú manipuláciu by sa nehanbil ani Goebbels!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti