eReport.sk
Maroš Kramár
Maroš Kramár, foto: profimedia

Maroš Kramár oslavoval narodeniny: Podľa fanúšikov vyzerá veľmi mlado!

Známy slovenský herec Maroš Kramár (62) pred pár dňami oslávil svoje narodeniny. Fanúšikovia mu poriadne zalichotili. Vraj vyzerá o pätnásť rokov mladšie!

Maroš Kramár oslávil svoje narodeniny doma, len v kruhu svojich detí a psa. Nechýbala torta, darčeky a balónová číslica. „A ideme ďalej. Ešte raz ďakujem,“ okomentoval svoju fotografiu z oslavy herec, ktorý na 62 rokov rozhodne nevyzerá.

„Čítam 62, alebo 26,“ pýtali sa jeho fanúšikovia. „Gratulujem a teda ten vek nechápem, vyzeráte tak o 15 rokov mladšie. Všetko najlepšie,“ napísal ďalší. Kramár je vášnivým športovcom a milovníkom života. Rozhodne neexistuje nič, čo by si odopieral. Má veľa hereckých príležitostí práve v susedných Čechách, kde má množstvo fanúšikov. Moderuje program o prírode Zázraky prírody a hrá aj v jednom nekonečnom seriáli.

Po rozvode s manželkou Natašou Nikitinovou chytil druhý dych. Zamiloval sa do manažérky svojho divadla Vo veži Iny Oravcovej. So svojimi tromi deťmi je v pravidelnom kontakte. Tamara, Timur a Marco po otcovi zdedili umelecký a herecký talent. Tamara krásne spieva a hrá na hudobné nástroje a Timur už tiež v minulosti účinkoval v nejakých seriáloch.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport