eReport.sk
Marianna Ďurianová, foto: profimedia

Marianne Ďurianovej zázračne narástli vlasy. Zo dňa na deň dlhovláska!

Jeden týždeň sa na obrazovkách pri hlásení športu ukázala s vlasmi po ramená. Ďalší už moderovala s o poznanie dlhšími.

Expresne narástli. Moderátorka Marianna Ďurianová (44) po rokoch v televíznej brandži vie, že na obrazovke musí pôsobiť nie len ako zručná moderátorka, ale body sa jej pripisujú aj za vizáž. Aktuálne prešla výraznou zmenou. Divákom sa prihovára s výrazne dlhými vlasmi, ktoré ešte pred pár týždňami dlhé neboli. Že by si pomohla kaderníckymi trikmi?

Jedna nenápadná

Svojho času sa aj šoubiznisová kráľovná Erika Judínyová (55) ukázala s výrazne väčšími prsami. O zásahu plastického chirurga nebolo pochýb. I keď to sama moderátorka doteraz nepriznala. Čaro jej poprsia vraj spočívalo v zázračných tabletkách, ktoré užívala: „Začala som si tieto preparáty voziť zo Spojených štátov, kde žije môj brat. Posledné roky som tam chodila častejšie. Tento výživový doplnok sa vyrábal a bol dostupný v lekárňach v USA. Spoločnosť, ktorá ho momentálne dováža na Slovensko ma oslovila a tým, že som jeho účinky poznala, nepovedala som navrhnutej spolupráci nie,” tvrdila pred desiatimi rokmi. Z tabletiek vraj vtedy aj schudla z veľkosti M na XS. Krátko po Judínyovej podstúpila augmentáciu aj speváčka Nela Pocisková. Tá sa k vylepšeniu narovinu priznala: „Teraz nebudem hovoriť, že to mám z tabletiek, nie som pokrytec.” Časom Judínová prestala zázrak komentovať a odvolávala sa, že čo sa popísalo je vytrhnuté z kontextu.

Expresne

Vylepšeniami si prešli mnohé herečky či moderátorky. Väčšina z nich už zákroky nepopiera. Jedny na to idú zhurta, iné si pomáhajú k mladšiemu výzoru nenápadne. Krok po kroku. V takom prípade oku bežného laika ich “nová” krása unikne. Ďurianová však išla na to zrýchlenou cestou. Nebabrala sa s tým. Veď načo aj. Vynovená je aj jej farba vlasov. Zvolila bledší odtieň blond. „Dnes je na trhu viacero metód predlžovania. Ženy si môžu vybrať, ktorý tip ich vlasom sedí,“ ozrejmil kaderník. Moderátorka, ktorá má momentálne problémy v súkromnom živote sa aspoň na vzhľad nemôže sťažovať.

Drogová trestná činnosť

Po jej partnerovi Romanovi Doležajovi je podľa našich informácii vyhlásené pátranie. Ako uviedla hovorkyňa Bárdyová medzi obvinenými je Roman D.: „V akcii „ VENAL  6 “ vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry obvinil 17 osôb  zo zločinu založenie, zosnovanie a podporovanie zločineckej skupiny a obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Medzi obvinenými je aj Roman D., ktorého sa počas akcie nepodarilo zadržať.
Vyšetrovateľ podal na 11 obvinených podnet na podanie návrhu na vzatie obvinených do väzby.
Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nie je možné poskytnúť k prípadu ďalšie informácie
.“

Ďurianovej radikálnu zmenu nájdete v GALÉRII!

Zdroj: profimedia, tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Marianne Ďurianovej zázračne narástli vlasy. Zo dňa na deň dlhovláska!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti