eReport.sk
Marianna Ďurianová, foto: profimedia

Hrozí jej milému opäť väzenie? Ďurianovú otázka o Doležajových problémoch vytočila

Má to s ním ťažké. Partner známej moderátorky Marianny Ďurianovej si už raz za mrežami posedel. Indície hovoria, že sa dal opäť na zlé chodníčky. Moderátorke kvôli nemu prehľadali byt.

V utorok (4.5.) zasahovala Národná kriminálna agentúra od skorého rána v Seredi. Išlo o protidrogovú akciu s krycím názvom Venal 6. Zasahovali na viacerých miestach. „Vyšetrovateľ obvinil 16 osôb zo zločinu založenie, zosnovanie a podporovanie zločineckej skupiny a z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi,“ uviedla hovorkyňa Policajného zboru Bárdyová. V prípade je podľa médii involvovaný aj Roman Doležaj. „Medzi obvinenými je aj Roman D., ktorého sa počas akcie nepodarilo zadržať. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nie je možné poskytnúť k prípadu ďalšie informácie,” napísala nám hovorkyňa Policajného zboru Bárdyová.

Otec syna Marianny Ďurianovej (44) už raz za mrežami pobudol. Presnejšie tri roky a tri mesiace. Figuroval v kauze vydierania a krádeže. Taktiež bol obvinený z podpory zločineckej skupiny. Súd ho podmienečne prepustil za dobré správanie.

Bol v tom tretí

Dvojica prežila od začiatku ich lásky niekoľko trápení. Po tom, čo Doležaja pred piatimi rokmi odsúdili a posadili za mreže do väzenia v Hrnčiarovcach nad Parnou, bojovala dvojica s Ďurianovej skloňovanou neverou. Doležaja síce vo väzení navštevovala, ale súkromný život si začala budovať po svojom. S banskobystrickým podnikateľom Petrom, s ktorým išla na spoločnú dovolenku do Dubaja, vyšla si s ním aj na spoločenskú akciu. Vyzeralo to nádejne. Aféra však netrvala dlho. On sa vrátil k bývalej priateľke. Moderátorka dala dokopy roztrieštený vzťah s Doležajom, ktorý jej zjavne odpustil. Aj keď má Doležaj byt v centre Trnavy, býval v posledných mesiacoch u moderátorky. U blondínky prespával, venoval sa synovi, všetko vyzeralo harmonicky. Až do uplynulého utorka.

Kukláči zaklopali aj na dvere moderátorky

Ako informovala televízia Markíza, razia sa uskutočnila aj v byte Marianny Ďurianovej: „NAKA mala podľa našich informácií zasahovať vo viacerých častiach Slovenska. My sme ich našli v trnavskom, ale i v bratislavskom kraji. Konkrétne v tejto bytovke podľa našich informácií mali hľadať partnera známej moderátorky Romana D., ktorý už v minulosti bol trestaný a vraj ho doma nenašli. Vraj nemá byť na Slovensku,” uviedli v utorkovej reportáži.

S otázkami sme sa obrátili priamo na Mariannu Ďurianovú. Podľa našich informácii má byť po Doležajovi vyhlásené celoštátne pátranie. Ďurianovú sme evidentne nezastihli v dobrej nálade. Telefón po krátkej odpovedi s hnevom v hlase položila: „Neviem o čom hovoríte. Nemám na vás čas,” odpovedal na otázku či je vyhlásené pátranie. Kriminálne riaditeľstvo Policajného zboru informáciu nepotvrdilo ani nevyvrátilo: „Polícia sa ku konkrétnym osobám nevyjadruje. Vyjadruje sa k prípadom (zákon o ochrane osobných údajov).”

Snažili sme sa skontaktovať aj Doležajom, ten mal však telefón vypnutý.

Foto: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport