eReport.sk
Má Heger zmysel pre čierny humor?
Na kombosnímke Marek Krajčí a Vladimír Lengvarský. Zdroj: ta3.com/tasr

Belousovová: Zdravotníctvo ide viesť Heger a patológ. Je to preto, že Krajčí a generál zdravotníctvo pochovali?


Má Heger zmysel pre čierny humor? Podľa pronárodne orientovanej političky Anny Belousovovej, áno. Ako inak si vysvetliť, že kým prezidnetka dočasne poverila riadením rezortu zdravotníctva Eduarda Hegera, ktorý už šéfuje odvolanej vláde a rezortu financií, v skutočnosti ho bude od budúceho týždňa viesť nový štátny tajomník rezortu. Patológ Michal Palkovič. Ktorý pre tento post odchádza zo svojho postu z ÚDZS. Kde bol spolu s bývalou Hegerovou poradkyňou, pani Blahovou. (OĽANO všade kam oko bežného obyčajného Slováka, dovidí.)

Mohlo by vás zaujímať

  1. Pomsta z Ruska?
  2. Bude z neho právny precedens?
  3. Zbavuje sa Únia vakcín?
  4. Aj o Kubinovi..

Má Heger zmysel pre čierny humor?

„Táto vládna koalícia a špeciálne OĽANO a všetky jeho súčasné politické „osobnosti“ majú zvláštny morbídny zmysel pre humor.

V čase kovidu keď tu rozpútali 2. SNP, počas ktorého ich “ atómovkam“ padlo za obeť 20 tisíc ľudských životov, sa tak vžili do vojnovej atmosféry, že neschopného ministra Krajčiho nahradili vojakom- generálom Lengvarským,“ napísala Belousovová na sociálnej sieti.

Vojna a máry

„A ten skutočne tak verne pokračoval vo vojnovej taktike koalície- v boji proti vlastným, že po jeho pôsobení je zdravotníctvo doslova na márach.

Ohodnotil to zrejme takto aj Herger, keďže vyhlásil, že rezort zdravotníctva bude riadiť vo funkcii štátneho tajomníka patológ Michal Palkovič. Takže po generálovi bude zdravotníctvo riadiť patológ!,“ skonštatovala politička.

Svoj post zakončila slovami, v ktorých vyjadrila obavy o to, že to s našim zdravotníctvom skončí ako v známom vtipe. „Operácia ( reformy) sa podarila, pacient ( zdravotníctvo) umrel.“

Nuž, my dávame Anne Belousovovej za pravdu. S dovetkom, že slovenské zdravotníctvo je také skvelé, že dokáže za vlády OĽANO zomrieť i opakovane. A s nádejou, že po predčasných voľbách(ak nejaké vôbec budú) vstane z mŕtvych.

Zdroj: Fb A.Belousovová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovová: Zdravotníctvo ide viesť Heger a patológ. Je to preto, že Krajčí a generál zdravotníctvo pochovali?

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne