eReport.sk
Heger má opozičných politikov v zuboch
Premiér SR Eduard Heger (OĽANO). Foto: tasr

VIDEO Heger arogante hádže vinu na podnikateľov. Pellegrini: Prekročil všetky hranice!

Heger arogante hádže vinu na podnikateľov. Arogancia povereného premiéra Eduarda Hegera dnes prekročila také hranice, že pani prezidentka by mala reálne zvážiť, či tohto človeka ešte niekedy poverí zostavením alebo vedením vlády. „Odvolaný predseda vlády dnes vo verejnoprávnom rozhlase celému Slovensku oznámil, že za vysoké zálohové platby za energie si môžu sami podnikatelia a samosprávy.

Heger arogante hádže vinu na podnikateľov

Nepovedali totiž vláde, že nechcú platiť tak veľa, a je to teda celé ich chyba. To je taká nehoráznosť, že Eduard Heger by mal okamžite prestať fantazírovať o akejkoľvek svojej novej vláde a navždy zmiznúť z verejného priestoru,“ uviedol líder HLASu Peter Pellegrini.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Kto je v skutočnosti Monika Tódová?
  2. Slovensko potrebuje voľby
  3. Nastolovanie demokratickej cenzúry
  4. Pellegrini apeluje na Čaputovú

Pellegrini: Prekročil všetky hranice!

Kvetnaté reči odvolaného premiéra o „spolupráci demokratov“ dnes dostali svoj pravý zmysel. „Jediným dôvodom súčasných politických krokov Eduarda Hegera je udržať sa pri moci. Za každú cenu a rozsievať túto neuveriteľnú aroganciu ešte rok a štvrť.“

Zdroj: Fb/peterpellegrini

„Tento človek bez štipky pokory obviňuje z fatálneho zlyhania vlády svojich vlastných občanov a sám seba považuje za akéhosi mesiáša. Nie, pán Heger, problémom Slovenska nie sú jeho občania, ale a hlavne táto nadutá a neschopná vládna koalícia. Na čele s vami a Igorom Matovičom. A presne toto je vec, ktorú by Vám mali ľudia jasne odkázať už o týždeň v referende,“ uzavrel Peter Pellegrini.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Heger arogante hádže vinu na podnikateľov. Pellegrini: Prekročil všetky hranice!

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti