eReport.sk
Na snímke poslanci Smeru-SD, zľava Richard Takáč, Robert Fico, v pozadí vpravo Ladislav Kamenický.
Na snímke poslanci Smeru-SD, zľava Richard Takáč, Robert Fico, v pozadí vpravo Ladislav Kamenický. Foto: tasr

Kamenický reaguje na liberálne vyplakávanie v Bruseli: Nechutná snaha ovplyvniť voľby!

Liberálne vyplakávanie v Bruseli? „Škandál ako hrom!,“ reaguje na pracovnú cestu 21 zástupcov slovenských štátnych orgánov a mimovládneho sektora do Bruselu podpredseda opozičnej strany Smer-SD Ladislav Kamenický. Podľa zápisu z predmetnej zahraničnej cesty boli úradníci a mimovládny sektor na pôde EÚ a NATO riešiť záujmy strán ako Demokrati, Progresívne Slovensko, OĽANO, SASKA, či Za ľudí. Smer obvinili bez patričného dôkazu z toho, že chce vystúpiť zo západných medzinárodno-politických štruktúr.

Liberálne vyplakávanie v Bruseli

„Viete si predstaviť, že by tesne pred parlamentnými voľbami dala vláda Smeru dokopy úradníkov z Úradu vlády SR, ministerstiev a vybraných mimovládok, ktorí by išli do EÚ a NATO zvestovať, že treba niečo urobiť proti opozícii, ktorá je vraj najväčšou hybridnou hrozbou na Slovensku a hrozí, že vyhrá voľby? Aký by tu bol mediálny armagedon proti Smeru-SSD?,“ snaží sa pravicovým, liberálnym politikom a úradníkom nastaviť zrkadlo Kamenický.

Žiadali NATO o zásah na Slovensku, aby voľby nevyhral Smer

Úradníci podľa zápisnice žiadali NATO, aby pred parlamentnými voľbami aliancia zasiahla na Slovensku, lebo hrozí, že doterajšie vládne strany prehrajú parlamentné voľby. To sa však dá veľmi ľahko považovať za vážne ohrozovanie a nerešpektovanie výsledku demokratických parlamentných volieb, ktoré sa u nás uskutočnia na konci decembra.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Konečne niekto?
  2. Saska hádže vinu na Hegera
  3. Čaputová šokuje

„Chcú na Slovensku určovať, čo sa môže hovoriť, a čo nie. Také malé Ministerstvo pravdy z Orwellovho románu 1984. Je to hrozné, ale metódy 50.tych rokov sa vracajú. O akej slobode slova tu hovoria tí, ktorí neakceptujú iný názor? Ako je práve ten ich a názorového oponenta sú ochotní upáliť na hranici ako stredovekú bosorku?! Dnes majú rovnaký cieľ ako vtedy, nezastaviť sa pred ničím a politického oponenta zničiť za každú cenu. Ak je toto tá ´pravá liberálna demokracia´, tak to si neprosím,“ pokračuje Kamenický.

„Vláda ľudu, nie demagógov“

Expert sociálnych demokratov na financie pripomína každému účastníkovi predmetnej pracovnej cesty. Demokracia je o pluralite názorov, nie o ich jednofarebnosti, akú tú podľa neho chcú nastoliť.

„Demokracia je vláda ľudu a nie demagógov, ktorí chcú presadzovať len svoj vlastný názor.
Dôkazy, ktoré sme dnes predložili, jasne hovoria o nechutnej snahe manipulovať voľby. Budeme žiadať prešetriť, kto túto ohavnosť zorganizoval a musí byť vyvodená zodpovednosť. K tomuto škandálu zvoláme výbory NR SR a mimoriadnu schôdzu Národnej rady SR,“ uzavrel Kamenický.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kamenický reaguje na liberálne vyplakávanie v Bruseli: Nechutná snaha ovplyvniť voľby!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php