eReport.sk
Foto: profimedia

Manželská kríza?! Harrymu sa konečne otvárajú oči!

Princ Harry (36) po nemastnej, neslanej návšteve Británie je na rázcestí medzi svojou rodinou a Meghan Markle (39), pre ktorú obetoval úplne všetko. Známy expert ho zhodnotil.

Zasvätený zdroj z paláca a autor biografie o Harrym Duncan Larcombe tvrdí, že manželstvo Harryho a Meghan je v ohrození. „Obaja si myslia, že dokážu koexistovať v týchto dvoch svetoch: svete britských monarchov a amerických celebrít. Harry miluje život v Amerike, ale pretrváva u neho zamilovaná fáza,“ vysvetlil Larcombe.

Viac sa dozviete:

  1. Princ Charles

Zlom v princovom uvažovaní nastal podľa spisovateľa po návšteve Británie koncom júna, kedy sa stretol s bratom Williamom pri príležitosti nedožitých 60. narodenín princeznej Diany. Harry je vraj na rázcestí a spochybňuje obete, ktoré podstúpil kvôli Meghan. „Obetoval vzťahy so svojou rodinou, ale nakoniec ich bude potrebovať – je to jeho krv,“ zdôrazňuje Larcombe. Jediným riešením sú podľa spisovateľa nejaké dohovory, lebo sa zdá, že Harry všetky svoje plány a rozhodnutia prispôsobuje Meghan.

„Ich manželstvo závisí na kompromisoch. Mali by napraviť vzťahy s kráľovskou rodinou, lebo sa Harry dostane do bodu, kedy sa bude musieť rozhodnúť medzi týmito dvomi svetmi. Potrebujú sa posunúť dopredu a komunikovať s monarchami, pokiaľ ich chcú mať vo svojom živote,“ dodáva Larcombe.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport