eReport.sk
Profesionálny šípkar Mensur Suljovic.
Profesionálny šípkar Mensur Suljovic. Zdroj: pdc.tv

Športovec Mensur Suljovič: Očkovanie proti covidu mi zničilo zdravie!

Kto mu vráti, čo mu vzali? Mensur Suljovič je Srb, ktorý reprezentuje Rakúsko ako profesionálny hráč šípok. V rozhovore pre nemecký Bild uviedol, že tri dávky vakcíny proti covidu na jeho zdraví zanechali vážne následky. Rozhovor u nás zdieľal aj denník Pravda.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Odvolávam čo som odvolal?
  2. Možno už totalitu žijeme
  3. Za všetko môžu zvýšené úmrtia
  4. Vakcíny ako biologická zbraň?

Kto mu vráti, čo mu vzali?

Suljovič tvrdí, že kvôli následkom z vakcíny, ktorá mala byť zárukou „slobody a zdravia,“ už osemnásť mesiacov nedokáže trénovať tak, ako to robil roky predtým. „Stálo ma to aj veľa peňazí,“ uviedol pre Bild. Dodal, že takmer aj profesionálnu kariéru.

Zhoršené zdravie

sa u profesionálneho hráča šípok prejavuje nadmernou únavou, bolesťami a kardiovaskulárnymi problémami. Bildu sa zveril, že niektoré dni nie je schopný ani vstať z postele. Uvažoval už aj nad koncom svojej kariéry. „Ako mám vyhrávať, ak nemôžem trénovať?“ pýta sa.

Vakcína je sloboda..

Napriek všetkému sa nevzdal. Aj keď vynechal veľmi veľa turnajov, dosiahol úspech na majstrovstvách sveta. Poznamenal, že ho to ale stálo omnoho väčšie úsilie, ako predtým. Predtým, keď bol zdravý. Pred tromi dávkami vakcíny.

Bild neuvádza konkrétnu značku vakcíny, je ale pravdepodobné, že išlo o Pfizer. Keďže, ako sme vás nedávno informovali, už aj podľa amerického Úradu pre potraviny a liečivá (FDA) je vakcína Pfizer COVID-19 spojená s vážnym zdravotnými problémami. Tie by na Suljoviča, žiaľ, sedeli.

Srb, ktorý reprezentuje Rakúsko, uzavrel rozhovor s vierou, že sa jeho zdravie v nadchádzajúcom roku znovu zlepší. Ak nie, športovú kariéru bude vďaka „slobode,“ nútený skončiť.

Zdroj: Bild, Pravda


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Športovec Mensur Suljovič: Očkovanie proti covidu mi zničilo zdravie!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti