eReport.sk
Screenshot

Harabin pre eReport: Korčok je vlastizradca! Keby bolo na mne, už dávno sedí v Leopoldove

Korčok je vlastizradca! Toto tvrdé obvinenie adresoval kandidátovi na prezidenta, kandidát z prvého kola Štefan Harabin, ktorý to povedal v rozhovre pre eReport.

Korčok je vlastizradca

Štefan Harabin tak reagoval na Korčokove vyjadrenia ešte zo začiatku predvolebnej kampane. Kedy sa bývalý minister zahraničných vecí vo vláde Igora Matoviča, či Eduarda Hegera v jednom z rozhovorov vyjadril, že by otvoril otázku, odobratia práva veta malým členským krajinám EÚ, a teda aj samotnej Slovenskej republike.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Tomáš Drucker
  2. Kňaz Marián Kuffa
  3. Posledný februárový prieskum

„Tu treba povedať niečo iné o Korčokovi. Ak by som bol generálnym prokurátorom, v procese začiatku prezidentskych volieb, tak dnes Korčok sleduje výsledky druhého kola z Leopoldova. Lebo on navádzal, na úvod ešte pred vianocami na zrušenie práva veta. A zrušenie práva veta znamená zánik štátu pán redaktor. Veď on v priamom prenose páchal trestný čin vlastizrady minimálne v štádiu prípravy a teda pokusu. Kebyže som generálny prokurátor, začnem trestné stíhanie bez pardónu. Korčok je vlastizradca! Korčok nie je prezidentský kandidát, je to vlastizradca!” Povedal neúspešný kandidát na prezidenta, bývalý sudca Najvyšieho súdu Štefan Harabin redaktorovi portálu eReport.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Harabin pre eReport: Korčok je vlastizradca! Keby bolo na mne, už dávno sedí v Leopoldove

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre