eReport.sk
Agáta Hanychová, foto: profimedia

Konečne môže nosiť kraťasy a krátke topy: Agáta Hanychová sa zbavila celulitídy!

Vrhla sa na cvičenie a výsledky sú ihneď viditeľné. Provokatérka Agáta Hanychová (36) sa zbavila dokonca aj celulitídy.

Bez krátkeho topu, alebo v kraťasoch ju v tejto dobe stretnete pravidelne. Agáta Hanychová sa vrhla na pravidelné cvičenie, ktoré prináša prvé ovocie. Modelka má postavu snov a je hrdá, že konečne môže nosiť oblečenie, na ktoré si predtým netrúfla. „Je to náročné. Snažím sa päť až šesťkrát do týždňa niečo robiť. Baví ma to, vyberám si také športy, aby ma to hlavne bavilo. Chodím do posilňovne, mám skvelého trénera, ktorý je zábavný,“ zverila sa Agáta.

Viac sa dozviete:

„Vidím obrovskú zmenu, predtým som si na seba nedala kraťasy, lebo som mala celulitídu a bola som rozkysnutá. Vo svojich 36 rokoch teraz nosím krátke nohavice a nemusím si dávať mikinu okolo pásu,“ dodala Hanychová.

Tento rok už stihla niekoľko dovoleniek pri mori a má v pláne aj ďalšie. „Určite pôjdeme s deťmi do Chorvátska a rada by som išla niekde surfovať. Určite však nepôjdem sama,“ prezradila modelka. Za hranice sa plánuje vydať aj so svojím novým priateľom. Ten sa jej osvedčil aj na dovolenke v Taliansku. „Máme štrnásť dní bez detí obaja, takže určite pôjdeme niekde surfovať,“ dodala česká modelka.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport