eReport.sk
Agáta Hanychová, foto: instagram A. H.

Agáta Hanychová: Drsné tréningy sa jej oplatili, takéto telo ešte nemala!

Nebola spokojná so svojou postavou a tak sa rozhodla pred radikálnu zmenu. Agáta Hanychová (36) denne cvičí a prvé výsledky sú už na jej postave viditeľné. Takto už dávno nevyzerala!

Denne na sebe maká, drží krabičkovú diétu a ako sama hovorí, výsledky sa pomerne rýchlo dostavili. Česká modelka Agáta Hanychová previedla pred letom telo v absolútnej forme. Odfotila sa pri bazéne svojho domu a je pomerne vyrysovaná. „Veľa na sebe makám. Päťkrát týždenne trénujem s trénerom. Odchádzam s posilňovne s vyplazeným jazykom,“ prezradila Agáta.

„Snažím sa vyhýbať sladkostiam, nie je to zábava, ale výsledky sa dostavili,“ priznala. „Nikdy som takéto telo nemala. Vždy som chodievala len na box, ale teraz mám úplne iný druh tréningu. Cítim sa skvelo,“ hovorí dcéra Veroniky Žilkovej. Trénuje s kamarátkou a modelkou Hanou Mašlíkovou. Je to pre ňu veľká výzva. „Vo dvojici je to skvelé, motivuje ma to. Ale nesmiete mať kamarátku Xenu, potom si pripadáte ako začiatočník,“ dodala so smiechom známa rebelka.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport