eReport.sk
Agáta Hanychová, foto: instagram A. H.

Agáta Hanychová sa drsne obula do exmanžela Prachařa: Naštvali ju bozky s novou frajerkou!

Bozky Jakuba Prachařa (37) s novou priateľkou na párty TV Prima nenechali chladnú ani jeho exmanželku Agátu Hanychová (36). Tá ich drsne odsúdila!

Horúce bozky herca a hudobníka Jakuba Prachařa a jeho novej priateľky Sáry Sandevy na párty televízie Prima rozčúlili jeho exmanželku Agátu Hanychovú. Nevadili jej ani tak horúce bozky a dotyky ako to, že dal prednosť večierku pre ich dcérou Miou. Tú majú s Agátou v striedavej starostlivosti.

Viac sa dozviete:

A práve v ten deň si Jakub dcéru vyzdvihol. „Vôbec som to nepochopila. Keby povedal, že má akciu, mohla Mia ostať v pohode ďalej u mňa a on si mohol večierkovať a bozkávať sa koľko by sa mu zachcelo,“ reagovala na exmnažela Hanychová. „Takto bola teda s kým? Moja bývalá svokra Dana Batulková bola na akcii tiež. Takže ju hodil na krk opatrovateľke a šiel na párty, fakt skvelé!,“ dodala Agáta, ktorú Jakub evidentne rozčúlil.

Modelka pred pár dňami priznala rozchod s Janom Loskotom a časť víkendu strávila v Berlíne. Nevhodne sa nechala odfotiť na Pamätníku holocaustu, za čo si na Instagrame vyslúžila obrovskú kritiku.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Agáta Hanychová sa drsne obula do exmanžela Prachařa: Naštvali ju bozky s novou frajerkou!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti