eReport.sk
Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková.
Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. Foto: tasr

Kolíková sa pri Sulíkovi cíti dobre: Odchod od Remišovej považujem za správny krok!


Odchod zo strany Za ľudí vedenej Veronikou Remišovou považuje ministerka spravodlivosti Mária Kolíková za správny krok. Svoje rozhodnutie stať sa súčasťou ministerského klubu SaS neľutuje. Kolíková to uviedla pri hodnotení končiaceho sa roka.

„Určite žiadny rozchod sa nedá hodnotiť ako pozitívny. Rozchod ľudí a vzťahov vždy zanechá bolestivú stopu. Myslím si však, že to bolo správne rozhodnutie,“ skonštatovala Kolíková.

Podľa ministerky bolo dôležité vyčistiť vzájomné vzťahy a urobiť priestor pre stranu Za ľudí, aby si našla vlastnú cestu. „Posunuli sme sa ďalej, o krok bližšie k spolupráci so stranou SaS a treba povedať, že aj napriek krátkej spolupráci sa v tejto strane cítim dobre,“ dodala ministerka o svojom pôsobení po boku šéfa liberálov Richarda Sulíka.

Kolíková začiatkom septembra spolu s členmi jej frakcie v rámci Za ľudí oznámila odchod z tejto strany. Odchádzajúci poslanci sa stali súčasťou klubu SaS. Strana SaS zároveň žiadala zotrvanie Kolíkovej vo funkcii ministerky spravodlivosti.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ministerka spravodlivosti SR Mária Kolíková (Za ľudí).
  2. Mária Kolíková (Za ľudí).
  3. Mária Kolíková (klub SaS).

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kolíková sa pri Sulíkovi cíti dobre: Odchod od Remišovej považujem za správny krok!

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne