eReport.sk
Richard Sulík, foto: tasr

Koalícia pred rozpadom a Sulík si vyrazil za zábavou do zahraničia

Cez víkend to v koalícii opäť vrelo. Po tom, čo sa v piatok nechal šéf Sme rodina Boris Kollár už po niekoľký raz počuť, že je pripravený odísť z koalície, mu predseda najsilnejšej strany OĽANO Igor Matovič odkázal, že sa dá fungovať aj bez neho. Jedného koaličného partnera však táto ďalšia kríza zrejme necháva chladného. Richard Sulík si totiž cez víkend sadol do lietadla a nechal sa odviezť na ples v Manchestri.

Nebol však sám. Cestovala s ním aj šéfka zdravotníckeho výboru Jana Bittó Cigániková, ktorá sa tým pochválila na sociálnej sieti. „S precedom sme na ceste do Manchestru,“ napísala Cigániková, ktorá Sulíka už istý čas oslovuje „preceda“. „Dostala som pozvánku na Česko-slovenský ples. Bude to rýchlych 24 hodín. Let tam, hodíme sa do gala, ples, ráno prechádzka po meste a potom cesta domov,“ vysvetľovala liberálka a pripojila aj foto z letiska. Sulík nenechával nič na náhodu a do lietadla rovno nastupoval v smokingu.

– Foto: ig/jankabittociganikova

Lenže v čase, keď sa opäť na Slovensku rozbieha pandémia a prichádza tretia vlna, sa nie každý tešil spolu s Cigánikovou a Sulíkom. „Cestujete vládnym špeciálom?“ rypol si do političky jeden diskutujúci. Šéfka zdravotníckeho výboru ho však schladila. „Na fotke máte lietadlo aj s logom. Tam máte aj odpoveď,“ dodala.

Podľa všetkého Sulík s Cigánikovou leteli do Veľkej Británie nízkonákladovou spoločnosťou. Neskôr liberálka neodolala a pripojila aj zopár záberov zo samotnej zábavy. A bol zase oheň na streche.

Ľuďom sa nepáčilo, že nemali v interiéri rúška. „Prečo nemáte rúška? Ste nezodpovedná,“ poučoval Cigánikovú fanúšik. „Pretože v Anglicku vzhľadom na mieru zaočkovanosti sa rúška v interiéri už nenosia. Je to celkom dobrý príklad pre Slovensko. Šup sa očkovať,“ uviedla veci na pravú mieru liberálka, ktorá môže byť spokojná. 15. septembra totiž oslávila svoje 38. narodeniny a spomenuli si na to aj Slováci v zahraničí. Pre poslankyňu tak mali prichystanú tortu.

Čítajte viac:

  1. Podpredseda vlády pre ekonomiku a minister hospodárstva Richard Sulík (SaS).
  2. Minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽaNO).

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Koalícia pred rozpadom a Sulík si vyrazil za zábavou do zahraničia

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport