eReport.sk

Cigániková plesala v zahraničí so Sulíkom. Priznala, čo ju to stálo

Počas víkendu horeli v koalícii opäť vášne. Expremiér Igor Matovič totiž odkázal koaličnému kolegovi Borisovi Kollárovi, že ak nechce bojovať proti mafii a korupcii, tak to zvládnu aj bez neho. Kým sa dohadovali dvaja koaliční partneri, tretí si vyrazil za zábavou do zahraničia.

Šéf SaS Richard Sulík a jeho stranícka kolegyňa Jana Bittó Cigániková totiž dostali pozvánku na Česko-slovenský ples vo Veľkej Británii. Sadli tak do lietadla a išli sa baviť. „S precedom sme na ceste do Manchestru,“ chválila sa na sociálnej sieti Cigániková fotkou z letiska. Ľuďom to však nebolo pochuti a chceli vedieť, kto im výlet platil. „Išli sme nízkonákladovkou na vlastné (nízke) náklady,“ vysvetľovala šéfka zdravotníckeho výboru. Hoci išlo o výlet „na otočku“, Cigániková sa stihla ešte aj vyfintiť. Kým Sulík nenechával nič na náhodu a rovno do lietadla sadol v smokingu, poslankyňa si róbu nechala až na večer a predviedla sa v plnej paráde na plese.

– Foto: ig/jankabittociganikova

Nie je žiadnym tajomstvom, že Cigániková žije aktívne. Športuje, posilňuje a k tomu stíha aj prácu a rodinu. „Povedzte mi, ako to všetko stíhate? Ja mám pocit, že deň mi nestačí,“ čudovala sa jedna z diskutujúcich. Politička sa vďačne podelila o svoj recept na to, ako všetko zvláda. „Napríklad tento výlet ma stál trojdňový výbuch doma po troch chlapoch. No nestíham všetko, ale niekedy na to kašlem. Zavolala som si pani, čo mi to pomáha upratať a bolo po probléme,“ vysvetlila Cigániková.

Čítajte viac:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti