eReport.sk
V Nemecku objavili pri policajnej razii vo viacerých bytoch množstvo nelegálnych migrantov. Ilustračné foto: tasr

Kedy sa Nemci spamätajú? V bytoch pri policajnej razii objavili množstvo nelegálnych migrantov

Tiká nám tu „nemecká“ časovaná bomba? Viacerí naši politici upozorňujú, že doslova prúdy nelegálnych migrantov, ktorí putujú cez naše územie do Nemecka, nám môžu narobiť ešte poriadne problémy. Zdá sa, že ten čas sa blíži, pretože v Nemecku pri policajných raziách objavili byty a v nich množstvo nelegálnych migrantov.

Vydaných bolo zatiaľ päť zatykačov

Nemecká polícia od dnešných skorých ranných hodín prehľadávala byty a domy na území piatich spolkových krajín, prevažne na severe krajiny. Razie boli zamerané na boj proti nelegálnej migrácii a činnosti prevádzačských gangov, informuje TASR na základe správy agentúry DPA. Na pozadí zásahov je vyšetrovanie vedené spolkovou políciou, ktoré sa sústreďovalo na letisko vo Frankfurte nad Mohanom, čo je vôbec najväčšie medzinárodné letisko v Nemecku.

Related Posts

  1. Blamáž Hamranovej polície sa zväčšuje
  2. Nelegálni migranti na Slovensku na archívnej snímke.
  3. Robert Fico

Z poverenia prokuratúry v meste Stade v severonemeckej spolkovej krajine Dolné Sasko sa na raziách zúčastnilo viac než 350 policajtov. K prehliadkam bytov a bytových domov došlo v mestách Stade, Gladbeck (Severné Porýnie – Vestfálsko), Fulda a Kassel (Hesensko), Brémy a Balge (Dolné Sasko) i Kehlheim (Bavorsko). Spolková polícia prostredníctvom svojho hovorcu oznámila, že v súvislosti s operáciou bolo vydaných päť zatykačov. Pri prehliadkach bytov objavili policajti množstvo nelegálnych prisťahovalcov. Konkrétne čísla zverejnené neboli.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kedy sa Nemci spamätajú? V bytoch pri policajnej razii objavili množstvo nelegálnych migrantov

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php