eReport.sk
nezávislý kandidát na primátora mesta Trenčín Miloš Mičega počas oznámenia svojej kandidatúry v októbrových komunálnych voľbách vo štvrtok 23. júna 2022 v Trenčíne.
Nezávislý kandidát na primátora mesta Trenčín Miloš Mičega počas oznámenia svojej kandidatúry v októbrových komunálnych voľbách vo štvrtok 23. júna 2022 v Trenčíne. Foto: tasr

Kandidát na primátora Trenčína: Tvrdenie Rybníčka, že zvíťazil nad zlom, je úbohé!

Neúspešný kandidát na primátora Trenčína Miloš Mičega (nezávislý) rešpektuje v súvislosti s výsledkami volieb vôľu Trenčanov. Ako uviedol pre TASR, výsledky volieb si bude musieť ešte zanalyzovať.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Andrej Stančík, štátny tajomník rezortu zahraničia
  2. Richard Rybníček reaguje na obhajobu primátorského mandátu
  3. Peter Pellegrini na snímke z videa.
  4. Juraj Marušiak na archívnej snímke z roku 2015.
  5. Strán nikdy nie je dosť!

„Myslím si, že Trenčín ešte nedospel do štádia, keď by mal zvolený kandidát zložiť účet zo svojich sľubov, aspoň tých strategických,“ podotkol Mičega. O viac ako 40-percentnom rozdiele medzi zvoleným Richardom Rybníčkom a ním rozhodli podľa neho médiá. „Neevidujem, že by sa akýkoľvek novinár verejne pýtal na pánom Rybníčkom zverejnené doklady, pri ktorých nazval svojho protikandidáta klamárom. Tu si myslím, že mali chrániť verejný záujem a požadovať vysvetlenie tvrdení oboch kandidátov,“ doplnil Mičega.

Ako dodal, tvrdenie Rybníčka, že víťazstvo vo voľbách bolo „víťazstvom nad zlom“ pokladá cez médiá za úbohé a úsudok si každý urobí sám. V mestskom i krajskom zastupiteľstve chce podľa vlastných slov naďalej pracovať v prospech Trenčanov. „Plne si budem plniť zákonnú povinnosť poslanca, teda kontrolovať exekutívu,“ uzavrel.

Víťazom volieb primátora Trenčína sa stal Richard Rybníček, ktorý získal 72,94 percenta hlasov, Mičega ako jeho jediný protikandidát získal 27,05 percenta hlasov.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kandidát na primátora Trenčína: Tvrdenie Rybníčka, že zvíťazil nad zlom, je úbohé!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre