eReport.sk
Kamila Magálová
Kamila Magálová, foto: profimedia

Kamila Magálová nemala ľahký život! TOTO všetko zažila

Výborná herečka Kamila Magálová (70) priznala, že nemala ľahký život. Napriek tomu je plná životnej sily a energie. Pred časom priznala, že sa snaží vyzerať dobre aj doma v teplákoch. Prehovorila aj o tom, čo je pre ňu najlepší facelifitng.

Komplikovaný život:

Život sa s ňou nemaznal! Kamila Magálová prežila v živote rôzne vzostupy aj pády. Už roky sa nerozpráva so svojím bratom a hercom Mariánom Slovákom. Ich vzťah je dlhodobo na bode mrazu. S manželom Slavomírom v minulosti vlastnili dva hotely a ako úspešná herečka bola obsadzovaná do zaujímavých rolí a žila navonok rozprávkový život. To však bola pravda len do roku 2009. Jej bývalý muž Slávo Magál sa oženil s oveľa mladšou ženou, s ktorou má ďalšie dve deti.

Kamila Magálová prišla o veľkú časť majetku, ktorý s manželom za štyridsaťdva rokov manželstva vybudovali. O manželovej nevere sa dozvedela v čase plného pracovného nasadenia, keď skúšala hlavnú a ťažkú úlohu v divadelnej hre Je úžasná, kde hrá aj spieva. V tom čase Kamila musela všetky svoje emócie hlboko skrývať nielen pred verejnosťou, ale aj pred vlastnými deťmi.

Ako povedala v televíznej relácii Trinásta komnata, psychické rozpoloženie si vybralo svoju daň. Z predstavenia ju museli odviezť kvôli obličkovým kameňom a umiestnili ju na JIS, kde ležala v bolestiach a čakala na operáciu. Tu Kamile však prestal fungovať močový mechúr a skolabovala na otravu krvi, upadla do bezvedomia. V kóme ležala tri dni, než sa lekárom podarilo ju zachrániť.

Napokon sa z ťažkých zdravotných problémov dostala a opäť žiarila na javisku. „Myslím si, že najdôležitejšie v živote je predovšetkým pozitívne myslenie. Život so sebou prináša rôzne situácie a mám pocit, že v dnešnej dobe to už nikto nemá jednoduché. Sama som nemala ľahký život. Ale aj to zlé a smutné nás posúva ďalej. Treba sa s tým jednoducho vyrovnať a nelamentovať nad tým, čo nám osud nadelil. Tak by to nefungovalo, sebaľútosť nie je namieste,“ povedala pred dvomi rokmi v rozhovore pre týždenník Slovenka.

Večne mladá a plná energie:

Kamila Magálová patrí medzi naše najúspešnejšie herečky. Na svoj vek vyzerá výborne a má svoje vychytávky na mladistvý vzhľad. „O svoj vzhľad sa však naozaj poctivo starám, pravidelne chodievam na kozmetiku. Dávam si veľký pozor, aby som mala vždy pekne upravené vlasy. V mojom povolaní som totiž doslova pod drobnohľadom. Keby som, obrazne povedané, išla nakúpiť v teplákoch, hneď by ma ľudia ohovorili (smiech). Podstatné je, že keď sa ráno pozriete do zrkadla, musíte sa páčiť v prvom rade sama sebe. Ak ste so sebou spokojná, tak sa potom páčite aj svojmu okoliu. Pravdou však je, že sa snažím vyzerať dobre aj doma v teplákoch,“ povedala pred dvomi rokmi.

Život s vnučkou:

Pred dvomi rokmi priznala, že u nej už päť rokov žije jej najstaršia vnučka, ktorá ma aktuálne dvadsaťdva rokov. V tom čase študovala na umeleckej škole v Madride. „Tým, že mám mladého ducha, nepociťujeme generačný rozdiel. Pri mojej najstaršej vnučke som doslova omladla, život s ňou je dokonalý facelifting. Dodáva mi neskutočnú energiu. Pravda je, že sa vnúčatám nesnažím nič vnucovať alebo ich mentorovať. Viem sa prispôsobiť a naladiť sa na ich energiu,“ priznala herečka. Dokopy má päť vnúčat.

Výborná kuchárka:

O Kamile Magálovej je známe, že je výbornou kuchárkou. Dodnes vlastní receptár svojej starej mamy. Zozbierala množstvo zaujímavých receptov, no nestačí ich pomaly archivovať. Doma má obrovské množstvo kuchárskych kníh. „Vyrastala som na maďarskej kuchyni a mám veľmi rada pikantné jedlá. Je mi taktiež veľmi blízka indická kuchyňa. Obľubujem všetky možné druhy a typy kuchyne. Nebránim sa ani čínskym jedlám, ale mám rada aj našu slovenskú kuchyňu. Vždy, keď cestujem do zahraničia, rada skúšam miestne špeciality, aby som vedela, ako miestne jedlo chutí. Je to zaujímavé a obohacujúce,“ povedala pre Slovenku. Hoci už nie je tvárou relácie Tajomstvo mojej kuchyne, jej meno bude navždy späté so skvelou gastronómiou.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity