tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Bývalý minister vnútra Robert Kaliňák Foto: tasr

Kaliňák nevylúčil návrat do politiky: Máme tu nového Fica, došlo k obrodeniu!

Exminister vnútra Robert Kaliňák zo Smeru-SD sa nateraz na kandidátku strany do parlamentných volieb vrátiť nechystá, do budúcna to však nevylúčil. Podotkol, že strana má dostatok osobností, nové vedenie aj nového lídra. Tým je podľa neho „nový Robert Fico“.
      
„Čo sa na Slovensku udeje, keď nevieme, čo bude zajtra, nevieme čo pozajtra vláda vymyslí, na to sa nedá nikdy odpovedať, ale nepredpokladám to,“ reagoval na otázku, či môže do budúcna svoju kandidatúru do Národnej rady SR za stranu vylúčiť.
      
Strana je podľa neho dobre vybavená osobnosťami a nepotrebuje ďalšiu. Ocenil viacerých podpredsedov Smeru-SD, napríklad Ladislava Kamenického, Richarda Takáča i Erika Kaliňáka. Ak raz bude musieť dôjsť ku generačnej výmene na čele strany, medzi podpredsedami a mladými členmi strany sa podľa neho nájde mnoho takých, ktorí by mohli stranu prevziať.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Čelní predstavitelia strany Smer-SD počas tlačovky.
  2. Robert Fico (Smer-SD)
  3. Dav protestujúcich ľudí čaká na príhovor predsedu strany SMER-SD Roberta Fica.


      
„K zmene došlo, máme dnes nového lídra. Máme nového Roberta Fica. Každý kto ho porovná dnes a pred tromi rokmi vidí, že nastalo zásadné obrodenie. Myslím si, že novým lídrom bude nový Robert Fico, ako ste ho videli posledné mesiace,“ doplnil v súvislosti s otázkou, kto by mohol byť na čele kandidátky strany. Dodal, že za predsedom strany stoja aj mladí členovia vedenia.
      
Kritizoval kroky vlády, ktorá podľa jeho slov prijíma rozhodnutie bez toho, aby mali poriadne dáta o tom, ako by situácia vyzerala bez takýchto opatrení. „Sú aj štáty, ktoré nemali opatrenia ako my a majú lepšie dáta,“ podotkol a podčiarkol, že opatrenia sa nemajú prijímať len preto, aby nejaké boli.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kaliňák nevylúčil návrat do politiky: Máme tu nového Fica, došlo k obrodeniu!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku