eReport.sk
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vydal dekrét, ktorým prepustil viacero vysokopostavených generálov Národnej gardy.
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Foto: tasr

VIDEO Scott Ritter šokuje: Mám dôkazy, že Zelenskyj bol pred vojnou naverbovaný do MI6!

Je Zelenskyj agentom britských tajných? Vo svojom videu i na svojej stránke to tvrdí  bývalý spravodajský dôstojník námornej pechoty Spojených štátov a zbrojný inšpektor OSN Scott Ritter, ktorý je známy aj ako spisovateľ a komentátor. Svetlo sveta uzrela prvá časť jeho „vyšetrovania.“ Na stránke uvádza, že disponuje takým množstvom dôkazov, že bude dokument rozdelený do viacerých častí. Venovať sa chce i tomu, ako Zelenskyj zázračne zbohatol.

https://www.youtube.com/watch?v=HLeBb6hPUC8&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fwww.scottritterextra.com%2F&feature=emb_imp_woyt

Sluha národa

Ritter uviedol, že dokument, na ktorou spolupracoval s viacerými odborníkmi z rôznych oblastí, vznikol na základe jeho vlastných úvah o tom, ako sa z komika stal prezident, ako zo dňa na deň zbohatol, ale i to, prečo ho nikdy nikto nevyšetroval.

Naopak, ako sme vás informovali aj my, po jeho nástupe k moci, Ukrajina prestala riešiť závažný škandál Huntera Bidena obrovských rozmerov v spoločnosti Burisma Holdings.

„Jeho nástup k moci podľa mňa predstavuje neuveriteľnú manipuláciu so svetovou mienkou, ktorá sa zapíše do dejín ako klasická prípadová štúdia v sociálno-psychologickom inžinierstve: obyčajný komik, ktorý sa dostal k moci, pretože sľúbil dlho očakávaný mier. Namiesto toho zatiahol svojich spoluobčanov do krvavej vojny, ktorú nemožno označiť inak ako masaker“ píše bývalý spravodajský dôstojník námornej pechoty Spojených štátov a zbrojný inšpektor OSN.

Je Zelenskyj agentom britských tajných?

V prvej epizóde, Ritter nehovorí len o tom, ako sa vlastne Zelenskyj dostal k moci, ale aj o tom, ako získal svoje obrovské bohatstvo, Ktoré podľa neho, od začiatku vojny s Ruskom silnie. Ale aj o tom, prečo sa prvá časť volá „Agent Zelenskyj.“

A tu sa príbeh začína zamotávať. Ritter pripomenul, čo sa odohralo 14. októbra 2020. Zelenskyj bol vtedy na oficiálnej návšteve v Británii.

Čo k nej však pôvodne nemalo patriť bola pozoruhodná schôdzka. Prezident Ukrajiny sa na nej stretol a to za zatvorenými dverami, so šéfom agentúry MI6 Richardom Moorom.

Čo tam robil?

„Stretnutia sa zúčastnili okrem Zelenského a Moorea len tlmočníci. Niečo také je úplne neuveriteľné. A nemá v medzinárodnej diplomacii obdobu. Zelenskyj po schôdzke uviedol, že išlo o otázky bezpečnosti Ukrajiny. Lenže, po zhruba roku a pol sa začali diať veci,“ uvádza dokument.

Ritter v ňom ďalej tvrdí, že práve na tomto stretnutí, bol Zelenskyj naverbovaný. A súhlasil s tým, že pôjde do vojny s Ruskom. Ako už minulý rok informovali denníky The Washington Post a The New York Times, prezident Ukrajiny priznal, že o tom, že bude vojna vedel už od jesene 202O.

Nevyprovokovaná agresia

Ďalším nie menej zaujímavým momentom dokumentu je rozhodne aj pripomenutie toho, čo sa udialo na bezpečnostnej konferencii v Mníchov, štyri dni pred vypuknutím vojny. Pán Zelenskyj tam vtedy vyhlásil, že Ukrajina má právo vlastniť jadrové zbrane a hodlá k tomu pristúpiť.

No, ako vieme, sama pani Merkelová v minulom roku svetu objasnila, že Minské dohody a aj tie iné, boli len „blaf.“ Aby „dal Putin pokoj.“ A aby Západ mohol v tichosti od Majdanu vyzbrojovať Ukrajinu.

Podobnosť s iným „sluhom národa“

A aby sme nezabudli, tento „sluha národa,“ okrem mieru, sľuboval i zatočenie s korupciou. Jeho volebnú kampaň i film s totožným názvom mu platil istý ukrajinský oligarcha.

A keď sa v závere minulého roku prevalilo, že jeho minister vojny Reznikov lieta v obrovskom korupčnom škandále, vyhlásil, „tento týždeň to dám do poriadku, ja korupciu netolerujem.“ Bolo to dňa 23. januára 2O23. Reznikov je na svojom mieste doteraz.

Zdroj: Scott Ritter web, youtube


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Scott Ritter šokuje: Mám dôkazy, že Zelenskyj bol pred vojnou naverbovaný do MI6!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie