tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Boris Kollár, Linda Tribusova, foto: tasr, instagram

Je to tu! V Kollárovej strane Sme rodina porodila prvá svojho potomka. Ktorá bola v tom?

Muselo to prísť. Keďže je na čele strany Boris Kollár, ktorý plodí deti kade chodí, nepochybne by svedčala jeho strane tehuľka. Mladá stranícka brunetka už stihla aj porodiť prvého syna.

Linda Tribusová robila najprv asistentku prostorekému poslancovi Petrovi Pčolinskému, neskôr jeho švagrinej Adriane Pčolinskej, pri ktorej ostala dodnes. V súčasnosti pôsobí podľa webu hnutia aj na tlačovom oddelení. Pri poslankyni si Tribusová príde na odmenu vo výške 3 060 eur. V kuloároch sa minulý rok šuškalo o jej romanci s lídrom Borisom Kollárom. Nie raz navštívila jeho vilu na Slavíne. Linda aktívne podporovala Kollára už pred voľbami. Chodila na politické debaty, kde sedela v publiku a bola multioteckovi oporou. V jeho vile ju zachytil týždenník Plus 7 dní minulý rok v predvianočnom období. Z jeho haciendy si vtedy vyrazila rovno na nákupy do bratislavského obchodného domu.

Zvodná aj v druhom stave

Mladá Linda sa teší z prvorodeného potomka, avšak prekvapujúco otcom tentokrát nie je národný zvodca Kollár. V týchto týždňoch priviedla svojmu partnerovi na svet syna Theodora. Pred tým si, ale v tehotenstve stihla dať spraviť umelecké fotky vo vysokom štádiu tehotenstva. Pred objektív sa postavila fotografovi Petrovi Gamanovi: „Musím sa priznať, že tieto fotky milujem. A hneď zajtra idú na obraz. Dokonalá Mamacita,“ napísal nadšene fotograf k záberom. Zvečniť sa nechala tehotná vo vyzývavej póze polonahá, ale aj romanticky v ružových šatách s kvetinovou dekoráciou. Po vzore Dominiky Cibulkovej si Tribusova vystrojila aj oslavu príchodu dieťaťa s dekoráciami v svetlo modrých tónoch. Tento mesiac sa pochválila aj fotkou svojho potomka.

FOTO V GALÉRII!

Foto: instgram, facebook


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Je to tu! V Kollárovej strane Sme rodina porodila prvá svojho potomka. Ktorá bola v tom?

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku