eReport.sk
Niekomu tu už úplne prepína? pýta sa A. Žitná Lučaiová
Anka Žitná Lučaiová. Zdroj: FB / Anka Žitná Lučaiová

Anka Žitná: Tesné slipy a spermie? Už im z tej spoločenskej zodpovednosti úplne prepína?

Iba skracovali reklamu? Moderátorka Anka Žitná Lučaiová okomentovala vianočnú reklamu mobilného operátora. Má pocit, že niekomu tu „už prepína“. Autori reklamy medzitým na masívnu kritiku verejnosti zareagovali a časť kontroverznej reklamy vystrihli.

„Tesné slipy a spermie vo vianočnej reklame? Už im z tej spoločenskej zodpovednosti úplne prepína?“ pýta sa na sociálnej sieti známa moderátorka. Reaguje na vianočnú reklamu spoločnosti Telekom. Na tú už zareagovali aj iní známi ľudia, či politici.

Žitná svojimi slovami naráža na často opakovaný výrok marketingových oddelení korporátov o ich „spoločenskej zodpovednosti“. Keď toto slovné spojenie používajú, myslia tým to, že majú právo sa vyjadrovať k aktuálnym témam spoločnosti, či politike.

Refresher už medzitým informoval, že Telekom zareagoval na kritiku a vystrihol časť reklamy. „Prekvapivo však nejde o slipy a spermie. …Expresný zásah prišiel po kritike od verejnosti aj ministra Tarabu,“ informuje portál pre mladých. Taraba sa Telekomu na Facebooku vtipom vyhrážal mimoriadnym zdanením.

Related Posts

  1. Anna Belousovová zúri. Bývalú političku nahnevala najnovšia vianočná reklama mobilného operátora.
  2. Euro sa posilnilo
  3. Vianoce budú tento rok skromnejšie

Iba skracovali reklamu?

Z reklamného spotu zmizli tieto slová: „Teta sa pýta, či som sám. Nevie, že dievča nehľadám.“ 

Spoločnosť Telekom tvrdí, že dôvodom úpravy bolo iba skrátenie stopáže. „Skrátenie televízneho spotu vychádza z našej mediálnej stratégie, ktorá počas kampane divákom ponúka aj kratšie stopáže spotov. Originálne znenie televízneho spotu je plne k dispozícii na oficiálnom Youtube kanáli Slovak Telekom, alebo na Facebooku Slovak Telekom,“ uviedla v stanovisku pre Refresher spoločnosť Telekom. 


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Anka Žitná: Tesné slipy a spermie? Už im z tej spoločenskej zodpovednosti úplne prepína?

Odoberať
Upozorniť na
17 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre