eReport.sk
R. Huliak
Rudolf Huliak, foto:eReport

Huliakovi zrušil Facebook stránku s vyše 60 tisíc fanúšikmi. Úradovali zas progresívci v Bruseli?

Huliakovi zrušili stránku. To pravdepodobne súvisí s novinkou, ktorú sa verejnosť dozvedela prostredníctvom médií. Aktivisti z portálu Demagog.sk sa pochválili tým, že budú cenzurovať obsah na internete, v spolupráci so spoločnosťou Meta. Liberáli sa tešia, že bude opäť viac oklieštená sloboda prejavu.

Huliakovi zrušili stránku

Rudolf Huliak zúri. Facebook zrušil jeho stránku, kde mal vyše 60 tisíc sledovateľov. eReportu poskytol poslanec Národnej rady vyjadrenie. „Dnes mi zrušili, ale absolútne vymazali politicky profil na Facebooku, ktorý sledovalo vyše 60300 občanov Slovenska. Len a len preto, že som zdieľal status, že sopka Etna vychŕli na jedno vzplanutie viac CO2 ako všetky autá sveta. Prišlo prvé upozornenie. Následne som zdieľal video bývalého štátneho tajomníka Michala Kiču, v ktorom sa pustil do mňa a ministra R. Takača. Potom už prišlo zablokovanie,“ vyjadril sa Huliak pre eReport.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Dva uhly pohľadu
  2. Tomáš Taraba • SNS - ŽIVOT NS
  3. Taraba informuje. Minister životného prostredia prináša informáciu, ktorý prekvapí

Wiezik aj Kiča sa tešia

Vo videu, o ktorom hovorí Huliak, sa M. Kiča vyjadruje hanlivo o R. Takáčovi a R. Huliakovi, nahnevala ho ich podpora poľnohospodárom.

Zablokovaná stránka R. Huliaka potešila aj ďalšieho liberála, europoslanca a klimatického bojovníka, Michala Wiezika. Ten napísal: Dnes Facebook zrušil účet jednému… (obrázok snehuliaka). Možno táto sociálna sieť nie je úplne stratená.

Huliak teraz komunikuje s verejnosťou už iba prostredníctvom svojho osobného profilu na Facebooku a svojho profilu na sieti Telegram. Založil si aj novú stránku na Facebooku. Nie je však isté, ako dlho tam ostane.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Huliakovi zrušil Facebook stránku s vyše 60 tisíc fanúšikmi. Úradovali zas progresívci v Bruseli?

Odoberať
Upozorniť na
19 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre