eReport.sk
Hrozný osud
04.06.2023 / Apolda / Brand Apolda Asylbewerberheim. Mehrere hundert Personen evakuiert. Suche nach vernissten Personen im Brandgebäude läuft noch./ Foto: Johannes Krey | JKFotografie&TV

Hrozný osud. Chlapec utiekol pred vojnou na Ukrajine. Zomrel pri požiari v Nemecku

Deväťročný chlapec z Ukrajiny prišiel v nedeľu o život pri požiari v zariadení pre utečencov v meste Apolda v nemeckej spolkovej krajine Durínsko. TASR správu prevzala z agentúry DPA.

Požiar vypukol v nedeľu skoro ráno a viacero ľudí pri ňom utrpelo zranenia. Polícia hlásila jednu obeť na životoch. Ukrajinský chlapec bol od požiaru nezvestný. To, či sa naozaj stal obeťou plameňov, však podľa polície s určitosťou potvrdí až súdny lekár.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Potrebné pre našu slobodu
  2. Žurnalistika nie je zločin
  3. Litovský prezident Gitanas Nauséda.
  4. Rusko legalizovalo nábor zločincov
  5. Boris Pistorius

„V Apolde dnes zomrelo dieťa, ktoré spolu so svojou rodinou hľadalo ochranu pred bombami (ruského prezidenta Vladimira) Putina,“ napísal na Twitteri minister vnútra spolkovej krajiny Durínsko Georg Maier. Dodal, že vyvinie maximálne úsilie s cieľom zistiť príčinu požiaru. Tá v nedeľu ešte známa nebola a vyšetrovanie pokračuje, píše DPA.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hrozný osud. Chlapec utiekol pred vojnou na Ukrajine. Zomrel pri požiari v Nemecku

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php