eReport.sk
V skutočnosti nie sú zadarmo.
Na ilustračnej snímke žiaci v školskej jedálni. Foto: TASR

Hlohovec zosilnil opatrenia na školách, dotknú sa aj stravovania žiakov

HLOHOVEC – V súvislosti s výskytom prípadu COVID-19 v jednej zo škôl v Hlohovci mesto zosilnilo viaceré preventívne opatrenia.

Podľa hovorkyne radnice Zuzany Hrinkovej Siebenstichovej plošne na všetkých školách od pondelka dočasne odporučilo zrušiť zberné triedy, vydalo pokyny, aby vo výchovno-vzdelávacom procese neprichádzalo k miešaniu žiakov a stravovanie v školskej jedálni bolo zabezpečené podľa upraveného harmonogramu.

Na základnej škole na Koperníkovej ulici, kde sa prípad ochorenia vyskytol, je v karanténe celá trieda vrátane triednej učiteľky. Doma na dištančnom vzdelávaní zostali aj žiaci triedy, s ktorou chodil pozitívne testovaný žiak do školského klubu detí.

Po dezinfekcii priestorov školy ostatné triedy pokračujú vo výučbe. Ďalšie opatrenia riaditeľka školy rieši podľa hovorkyne v koordinácii s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva Trnava.

Zdroj: tasr, ilustračné foto: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hlohovec zosilnil opatrenia na školách, dotknú sa aj stravovania žiakov

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php