eReport.sk
Pomoc mladým rodinám
Členovia strany Hlas na čele s Petrom Pellegrinim Foto: fb/pp

Hlas vyzval Hegera: Spravte si vo vláde poriadok, alebo choďte odtiaľ preč!


HLAS – sociálna demokracia vyzýva premiéra Eduarda Hegera, aby si spravil vo vláde poriadok alebo podal demisiu.

Igor Matovič sa v priamom prenose priznal, že nezvláda základnú úlohu ministra financií – zostaviť štátny rozpočet. SaS žiada jeho odchod. A neexistujúci premiér Heger sa prizerá, ako sa mu vláda rozpadá pod rukami a pre ľudí na Slovensku nerobí absolútne nič. Tak nech si buď spraví vo vláde poriadky a začnú normálne pracovať, alebo nech celá vláda ide preč,“ vyhlásil líder HLASu Peter Pellegrini.

Výzva Hegerovi

Pri sústavných sporoch a vzájomných urážkach je podľa neho absolútne nemožné sústrediť sa na skutočnú prácu, ktorou musí byť pomoc ľuďom. „Ceny palív sú už takmer dvojnásobné. Seniori a pracujúci bez detí nedostanú od štátu ani cent. Slovensko je druhé najhoršie v raste HDP. A vláda má za hodinu odrobené a okrem hádok jej jediným výsledkom je ďalšia vojenská pomoc Ukrajine,“ povedal Peter Pellegrini.

Bude vás zaujímať:

  1. Na kombosnímke zľava Eduard Heger a György Gyimesi.
  2. Matovič kritizuje Sulíka
  3. Kto nahradí rezignovaného Lengvarského?
  4. Na kombosnímke zľava Igor Matovič (OĽANO) a Marian Kotleba (ĽSNS).
  5. Peter Pellegrini počas tankovania paliva do nádrže svojho vozidla.
  6. Eduard Heger

Koaličná kríza ovplyvňuje dianie v krajine

HLAS upozornil na skutočnosť, že Slovensko nedokáže efektívne využívať európske fondy na výstavbu. „Pri tých peniazoch, ktoré dnes máme k dispozícii, by sa malo nad celým Slovenskom prášiť z toho, kde všade sa stavia. Ale nestavia sa nikde nič, pretože nie sme schopní čerpať európske peniaze a stavitelia zo stavieb postupne odchádzajú, lebo sa pre nich drasticky menia podmienky. Ak Eduard Heger nepochopí, že toto je premiérska téma a nechá naďalej európske peniaze v rukách neschopnej Veroniky Remišovej, Slovensko príde o historickú príležitosť posunúť sa bližšie k najvyspelejším krajinám Únie,“ dodal Peter Pellegrini.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hlas vyzval Hegera: Spravte si vo vláde poriadok, alebo choďte odtiaľ preč!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: