eReport.sk
Fanúšikovia majú radosť!
Americký herec Mark Hamill, foto:gettyimages

Americký herec zo Star Wars varuje pred ruským bombardovaním: Ukrajinci sú hrdinskí a odolní!

Herec zo Star Wars varuje pred ruským bombardovaním! Americký herec Mark Hamill nahral pre Ukrajincov varovanie pred ruskými náletmi a bombardovaním. Hamill je pozornejším divákom známy ako Luke Skywalker z úspešnej filmovej a seriálovej sci-fi série Star Wars.

Herec zo Star Wars varuje pred ruským bombardovaním

Hercov hlas Ukrajincov po novom vyzýva, aby v prípade bombardovania hľadali úkryt cez aplikáciu Air Alert, ktorá je napojená na ukrajinský systém protivzdušnej obrany.

Ospevovanie Ukrajincov

„Pozor. Letecký poplach. Choďte do najbližšieho krytu,“ znie z aplikácie podľa agentúry AP. „Nebuďte ľahkomyseľní. Prílišná sebadôvera je vašou najväčšou slabinou,“ pokračuje Hamillov hlas v aplikácii.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. ako to teda je?
  2. Rusko musí byť vylúčene!
  3. Sloboda prejavu hrozbou?
  4. Ovládnu Vagnerovci Bachmut?

Hamill patrí medzi hercov, ktorí od začiatku ruskej agresie na Ukrajine opakovane vyjadrujú Kyjevu podporu. Vyzdvihuje pri tom „veľkú odolnosť“ a „hrdinstvo Ukrajincov“, a to obzvlášť za „takých príšerných okolností“. Odporom proti Rusku mu vraj pripomínajú práve Star Wars, kde odvážne a guerillovo povstalci bojujú s obrovským a zdanlivo nepremožiteľným Impériom.

Boj dobra so zlom?

„Príbeh o boji dobra proti zlu rezonuje s tým, čo sa deje na Ukrajine,“ povedal Hamill. „Ukrajinci sa zjednotili a odpovedali s takou dávkou hrdinstva… Nejde sa tým neinšpirovať,“ pokračuje.

V prípade pominutia nebezpečia Hamill prostredníctvom aplikácie oznámi, že ´letecký poplach sa skončil´, a podobne ako v Star Wars sa rozlúči s povzbudivým: „Nech ťa sprevádza Sila“.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Americký herec zo Star Wars varuje pred ruským bombardovaním: Ukrajinci sú hrdinskí a odolní!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti